2020 08 07

Fantastiškas K.Porzingis dvikovoje su „Clippers“ Dalaso neišgelbėjo

Kristapas Porzingis sužaidė fantastišką mačą ir rezultatyvumu net pralenkė NBA žvaigždę Kawhi Leonardą, tačiau „Dallas Mavericks“ vis tiek turėjo pripažinti vienos NBA Vakarų konferencijos lyderių „Los Angeles Clippers“ pranašumą – 111:126 (22:23, 36:36, 29:32, 24:35).
Kristapas Porzingis
Kristapas Porzingis / „Scanpix“ nuotr.

Rungtynių kontrolę Teksaso komanda prarado ketvirtajame kėlinyje. Nors po didžiosios pertraukos „Mavericks“ nė karto nepirmavo, ketvirtojo ketvirčio viduryje jiems pavyko atstatyti pusiausvyrą - 101:101.

Visgi lemiamas minutes žymiai geriau sužaidė „Clippers“. Los Andželo komanda šiose rungtynėse atakavo pavydėtinu 54 proc. taiklumu.

Pralaimėjusiems latvis Kristapas Porzingis įmetė 30 taškų, o Luka Dončičius pridėjo 29. Nugalėtojų gretose su tiek pat taškų aikštę paliko Kawhi Leonardas.

„Mavericks“ pralaimėjo trečią kartą per keturis pastaruosius mačus ir labai realu, kad šios abi ekipos dar kartą akis į akį jau susitiks atkrintamųjų pirmajame etape.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 29, Paulas George‘as 24, Ivica Zubacas 21 (15 atk. kam.), Marcusas Morrisas 16, JaMychalas Greenas 10.

„Mavericks“: Kristapas Porzingis 30 (9 atk. kam.), Luka Dončičius 29, Dorianas Finney-Smithas 12, Trey Burke‘as 11.

Tuo tarpu „Houston Rockets“ 113:97 (33:26, 32:30, 29:23, 19:18) laimėjo principinį mačą prieš „Los Angeles Lakers“ ekipą.

Pergalę Teksaso komandai lėmė 11:0 spurtas ketvirtajame kėlinyje.

„Lakers“ lyderis LeBronas Jamesas mačą praleido dėl kirkšnies skausmų, o jo komanda patyrė trečią pralaimėjimą per penkis pastaruosius mačus.

Šiose rungtynėse Los Andželo komanda ir vėl beviltiškai metė tritaškius – 2 iš 19.

„Rockets“ į priekį vedė net 39 taškus pelnęs Jamesas Hardenas.

„Lakers“: Kyle‘as Kuzma 21, Anthony Davisas 17 (12 atk. kam.), Danny Greenas, Kentaviousas Caldwellas-Pope ir Talenas Hortonas-Tuckeris po 10.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 39 (12 rez. perd., 8 atk. kam.), Benas McLemore‘as 20, JaMychalas Greenas 15, Danuelis House‘as 14.