2021 06 21

Filadelfijoje pergalės vėliavą įsmeigę „Hawks“ – Rytų konferencijos finale

NBA Rytų konferencijos finale šiemet susitiks „Atlanta Hawks“ ir „Milwaukee Bucks“ ekipos. Tai paaiškėjo po to, kai Atlantos komanda laimėjo septintąsias pusfinalio serijos rungtynes, svečiuose 103:96 (25:28, 23:18, 28:25, 27:25) įveikusi „Philadelphia 76ers“.
Trae Youngas
Trae Youngas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„76ers“ buvo laimėjusi Rytų konferencijos reguliarųjį sezoną ir laikyta šios serijos favorite.

Visgi nuostabiai svečiuose žaidę „Hawks“ krepšininkai turėjo savų argumentų.

Jie šioje serijoje laimėjo net tris dvikovas svečiuose ir į konferencijos finalą prasibrovė pirmą kartą nuo 2015-ųjų.

Pirmą kartą nuo 1973-ųjų abiejų konferencijų reguliaraus sezono nugalėtojos nepateko tarp keturių stipriausių NBA komandų.

Ši pergalė Filadelfijoje žymėjo ir dar vieną atspirties tašką, nes prieš jį Atlantos komanda buvo pralaimėjusi visas devynerias lemiamas atkrintamųjų serijų rungtynes.

Likus minutei Filadelfijos komandas buvo priartėjusi iki taško (92:93), bet tuomet Kevinas Huerteris sumetė tris baudas, Danilo Gallinari atliko dėjimą ir Atlanta triumfavo.

Nugalėtojams K.Heurteris per 39 minutes sužaidė geriausias atkrintamųjų rungtynes karjeroje ir sumetė 27 taškus.

Filadelfijos komandai Joelis Embiidas per 40 minučių įmetė 31 tašką ir atkovojo 11 kamuolių.

„76ers“: Joelis Embiidas 31 (11 atk. kam.) , Tobiasas Harrisas 24 (14 atk. kam.), Sethas Curry 16.

„Hawks“: Kevinas Huerteris 27, Trae Youngas 21 (10 rez. perd.), Danilo Gallinari 17, Johnas Collinsas 14 (16 atk. kam.), Clintas Capela 13.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas