2019 12 03

G.Antetokounmpo įrašė „Bucks“ į istoriją, I.Brazdeikis sužaidė geriausią mačą

„Milwaukee Bucks“ (18-3) toliau demonstruoja raumenis ir šluoja savo varžovus nuo kelio. Šį kartą Viskonsino komanda 132:88 (33:15, 39:30, 28:17, 32:26) namuose nepaliko šansų „New York Knicks“ (4-17) ekipai.
Giannis Antetokounmpo
Giannis Antetokounmpo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Savoje aikštėje „elniai“ laimėjo dvyliktą sykį iš eilės.

Įdomu tai, kad antrame mače iš eilės Milvokio komanda pergalę švenčia didesne nei 40 taškų persvara. Iki šiol per lygos istoriją tai buvo pavykę padaryti vos keturiems klubams: „Phoenix Suns“ (1988-89), „Sacramento Kings“ (1992-93), „New York Knicks“ (1993-94) bei „Dallas Mavericks“ (2019-20).

Intriga šioje dvikovoje nekvepėjo nuo pat pirmųjų minučių, jau pirmajame kėlinyje šeimininkai pradėjo triuškinti savo oponentus ir apsukų nesumažino iki pat finalinės sirenos.

Tradiciškai į priekį „Bucks“ tempęs Giannis Antetokounmpo žaidė tik 22 minutes, bet vis tiek sugebėjo pelnyti 29 taškus ir atkovoti 15 kamuolių.

Kol kas sėkmingiausią savo mačą NBA lygoje sužaidė Kaune gimęs Ignas Brazdeikis. „Knicks“ debiutantas per 18 minučių pasižymėjo 6 taškais (1/4 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 1/2 baudų) bei atkovojo 3 kamuolius.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 29 (15 atk. kam.), D.J.Wilsonas 19, Khrisas Middletonas 16 (7 atk. kam.), George‘as Hillas 14, Donte DiVincenzo 11, Thanasis Antetokounmpo 10.

„Knicks“: Julius Randle‘as 19, Damyenas Dotsonas 15, Allonzo Trieris 10.