Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 29, 12:42

Istorinis uraganas jaukia ir NBA komandos planus: negali treniruotis

Istoriniu meteorologų pakrikštytas uraganas Ianas siaubia Floridos pakrantę, o tarp paveiktųjų atsidūrė ir NBA klubas „Orlando Magic“.
Dėl uragano Iano negali treniruotis „Orlando Magic“ komanda
Dėl uragano Iano negali treniruotis „Orlando Magic“ komanda / „Scanpix“ nuotr.

Trečiadienį Floridos pietvakarines pakrantes užklupęs Ianas be elektros paliko net 1,8 mln. žmonių. Paveiktose teritorijose iškrito neįtikėtinas lietaus kiekis – kai kur net virš 30 centimetrų.

Tai sukėlė potvynius ir nuošliaužas pietinėje JAV valstijoje. Į jų grėsmę sureagavo ir „Magic“ komanda.

Floridos ekipa dėl uragano atšaukė trečiadienio ir ketvirtadienio treniruotes ir kol kas išlieka nesitreniravusi po to, kai susirinko į stovyklą antradienį.

Planuojama, kad „Magic“ žaidėjai pirmą sykį į pratybas susirinks penktadienį, o jau pirmadienį jų laukia pirmosios draugiškos rungtynės prieš „Memphis Grizzlies“.

„Stebėsime situaciją ir spręsime, ką daryti, – sakė komandos treneris Jamahlas Mosley. – Mūsų pagrindinis prioritetas yra žaidėjų ir jų šeimų saugumas.“

"Visi floridiečiai, pasirūpinkite atsargomis, apsipirkite maistu, prisipilkite kuro. Turime išlikti saugūs per šią audrą, tikėkimės, kad ji nebus tokia stipri, apie kokią pranešama", - dar trečiadienį ryte patalpintame įraše kreipėsi "Magic" gynėjas RJ Hamptonas, bet jo viltys nepasiteisino.

Milijonų žmonių paveikęs uraganas Ianas vadinamas vienu stipriausių, kokie kada nors yra pasiekę Jungtines Valstijas.

Ianui pasiekus sausumą, vėjo greitis siekė 240 km per valandą. Vėliau uraganas susilpnėjo iki 3 kategorijos uragano, vėjo greitis sumažėjo iki 167 km per val., bet Floridą ir toliau talžė „katastrofiška štorminė patvanka, vėjai ir potvyniai“, trečiadienį nurodė JAV nacionalinis uraganų centras (NHC).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek