J.Valančiūnas sugėrė varžovo dėjimą, „pelikanams“ prikirpti sparnai Floridoje

„New Orleans Pelicans“ (42-27) ekipai nepavyko pratęsti sėkmingos atkarpos. Jono Valančiūno atstovaujama komanda išvykoje 106:121 (28:23, 20:34, 27:38, 31:26) nusileido „Orlando Magic“ (42-28) krepšininkams.

31-erių Lietuvos rinktinės kapitonas vėl žaidė kuklų minučių skaičių.

JV ant parketo praleido tik 18 minučių, per kurias įmetė 6 taškus (3/3 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo ir triskart prasižengė.

Nors jo komanda pralaimėjo, J.Valančiūnui esant ant parketo „Pelicans“ varžovus pranoko 4 taškų skirtumu.

Uteniškis per pastarąsias 10 rungtynių ant parketo praleidžia po mažiau nei 18 minučių, nors iki tol jo vidurkis buvo 25,5 minutės per rungtynes.

„Pelicans“ Orlande startavo neblogai ir pirmajame kėlinyje mėgavosi dviženkliu pranašumu (21:9), bet „Magic“ šovė į priekį spurtu 30:8 ir antrajame ketvirtyje jau patys pirmavo 11 taškų skirtumu (48:37).

Dar vieną spurtą šeimininkai atliko trečiajame kėlinyje, kurį užbaigė atkarpa 19:6 ir į paskutinį ketvirtį išėjo su įtikinama 20 taškų persvara – 95:75.

Trečiajame kėlinyje į nemalonią situaciją pateko ir J.Valančiūnas, kuriam teko sugerti galingą „Magic“ gynėjo Jaleno Suggso dėjimą.

Ketvirtajame kėlinyje „Pelicans“ buvo priartėję iki 10 taškų (85:95), bet rimtesnės intrigos jiems įžiebti nepavyko ir teko pripažinti varžovų pranašumą.

Naujojo Orleano ekipa rungtynes baigė be trečiajame kėlinyje kelio traumą patyrusio Brandono Ingramo. Vienas ekipos lyderių per 21 minutę spėjo pelnyti 14 taškų.

„Pelikanai“ iki šių rungtynių buvo laimėję 7 iš pastarųjų 8 susitikimų ir taikėsi į ketvirtąją vietą Vakarų konferencijoje. Dabar jie išlieka penkti.

„Magic“ Rytuose paliko į ketvirtąją poziciją, o tai buvo jau penktoji iš eilės pergalė Orlando ekipai.

„Magic“: Jalenas Suggsas 22 (3/8 trit.), Paolo Banchero 20 (10 atk. kam., 11 rez. perd.), Franzas Wagneris 18, Moritzas Wagneris 14, Cole'as Anthony 10.

„Pelicans“: Trey Murphy 21, Zionas Williamsonas 20 (8/15 dvit., 7 atk. kam., 8 kld.), CJ McCollumas 18, Brandonas Ingramas 14, Herbas Jonesas 13 (6 atk. kam.).