2021 04 03

Grizlio jėga: Jonas Valančiūnas ištempė komandą į pergalę

Jonas Valančiūnas buvo rezultatyviausias komandoje, o jo atstovaujamas „Memphis Grizzlies“ (23-23) namuose 120:108 nugalėjo „Minnesota Timberwolves“ (12-37) ekipą.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

J.Valančiūnas per 22 minutes pelnė 19 taškų (6/13 dvit., 1/1 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 11 kamuolių ir 5 kartus prasižengė.

Kai JV buvo aikštėje, „Grizzlies“ pelnė 15 taškų daugiau nei varžovai.

Iš viso net aštuonis Memfio komandos krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių.

Devyni „Grizzlies“ krepšininkai pataikė bent po vieną tritaškį, o iš toli aikštės šeimininkai atakavo net 49 proc. taiklumu (19/39).

„Taip mus uždengti tampa daug sudėtingiau, – sakė nuo suolo kilęs ir 12 taškų pelnęs Xavieras Tillmanas. – Taip tau nereikia tiesiog dengti vieno žmogaus baudos aikštelėje. O kai visi yra grėsmė perimetre, tai atidaro daugybę kelių.“

Karlas Anthony-Townsas pralaimėjusiems pelnė 30 taškų ir atkovojo 16 kamuolių.

Trečiajame kėlinyje „Timberwolves“ išgyveno bene penkių minučių taškų badą, o tuo pasinaudoję šeimininkai spurtavo 12:3.

Ketvirtą kėlinį „Grizzlies“ pradėjo atkarpa 12:4, galiausiai spurtas išsitęsė iki 35:9 ir skirtumas išaugo net iki 25 taškų.

Kitas rungtynes Memfio krepšininkai žais sekmadienį, kai išvykoje susitiks su „Philadelphia 76ers“.

„Grizzlies“: J.Valančiūnas 19 (11 atk. kam.), G.Allenas 15, D.Meltonas 14, X.Tillimanas ir D.Brooksas po 12, J.Jonesas ir J.Morantas po 11.

„Timberwolves“: K.A.Townsas 30 (16 atk. kam.), A.Edwardsas 22, N.Reidas 18.