2021 01 03

Kitus išsišokėlius nugalėję „Cavaliers“ netikėtai spraudžiasi tarp Rytų lyderių

Prieš sezoną NBA Rytų konferencijos autsaiderių etiketę gavusi „Cleveland Cavaliers“ (4-2) komanda nenustoja stebinti. „Kavalieriai“ svečiuose 96:91 (25:35, 19:21, 26:18, 26:17) nugalėjo „Atlanta Hawks“ (4-2) ir išlieka konferencijos lyderių gretose.
Collinas Sextonas ir Darius Garlandas
Collinas Sextonas ir Darius Garlandas / „Scanpix“ nuotr.

„Cavs“ kartu su „Hawks“, „Indiana Pacers“ ir „Orlando Magic“ Rytuose dalinasi 2-5 vietas. Šios komandos atsilieka tik nuo „Philadelphia 76ers“ (5-1).

„Vanagai“ beveik tris kėlinius laikė dviženklį pranašumą, siekusį ir 14 taškų, bet „kavalieriai“ atsitiesė trečiojo kėlinio pabaigoje ir paskutiniame ketvirtyje.

Po 36 žaidimo minučių „Cavaliers“ atsiliko jau tik 70:74, o ketvirtojo kėlinio pradžioje Cedi Osmanas tritaškiu persvėrė rezultatą – 76:74.

Nuo tada rungtynės vyko taškas į tašką, bet lemiamu metu Klivlando komanda stryktelėjo į priekį.

Svečiai neleido varžovams pelnyti taškų daugiau nei keturias minutes, o patys spurtavo 8:0 ir likus žaisti mažiau nei dvi minutes pirmavo 88:83.

„Hawks“ dar sugebėjo atkurti intrigą, kai po Trae Youngo dvitaškio ir Bogdano Bogdanovičiaus tritaškio rezultatas buvo lygus (88:88) likus 48 sekundėms, bet Collinas Sextonas atsakė tolimu metimu, o per likusį laiką „Cavs“ sumetė baudų metimus ir pasiekė pergalę.

„Cavaliers“ sugebėjo pristabdyti iki tol po 30,6 taško per susitikimą rinkusį T.Youngą. „Hawks“ įžaidėjas šįsyk surinko tik 16 taškų (4/11 dvit., 2/5 trit., 2/4 baud.) ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Trečią sezoną lygoje pradėjęs gynėjas padarė dar ir šešias klaidas.

„Hawks“: De'Andre Hunteris 17, Trae Youngas (10 rez. perd., 6 kld.) ir Clintas Capela (16 atk. kam.) po 16, Kevinas Huerteris 13 (10 atk. kam.), Bogdanas Bogdanovičius 11 (3/9 trit.), Johnas Collinsas 10.

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 27 (10/18 metimai), JaVale'as McGee 14 (9 atk. kam.), Andre Drummondas 12 (11 atk. kam.), Cedi Osmanas 11.

Kiti rezultatai:

„Houston Rockets“ 102:94 „Sacramento Kings“

„Indiana Pacers“ (D.Sabonis 13) 102:106 „New York Knicks“ (I.Brazdeikis nežaidė)

„Orlando Magic“ 99:108 „Oklahoma City Thunder“

„Philadelphia 76ers“ 127:112 „Charlotte Hornets“

„New Orleans Pelicans“ 120:116 „Toronto Raptors“