2020 09 09

L.Jameso rekordinėse rungtynėse „Lakers“ susitvarkė su „Rockets“

LeBronas Jamesas buvo sunkiai sulaikoma jėga, Rajonas Rondo iššovė svarbiu metu, o „Los Angeles Lakers“ 112:102 nugalėjo „Houston Rockets“ Vakarų konferencijos pusfinalyje.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Serijoje iki keturių pergalių „Lakers“ dabar priekyje 2-1.

Tai buvo 162-oji L.Jameso pergalė atkrintamosiose, jis įsitaisė pirmojoje vietoje visų laikų sąraše ir aplenkė kitą „Lakers“ legendą Dereką Fisherį. „Karalius“ šiose rungtynėse suvertė net 36 taškus.

R.Rondo pelnė 21 tašką ir išdalino 9 perdavimus, tačiau itin svarbi buvo atkarpa ketvirtajame kėlinyje, kuomet „Lakers“ spurtavo 10:0, o R.Rondo pelnė 8 taškus šios atkarpos metu ir prie likusių taškų prisidėjo rezultatyviu perdavimu.

Anthony Davisas surinko 26 taškus, Kyle'as Kuzma – 14.

Pralaimėjusiems Jamesas Hardenas pelnė 33 taškus, Russellas Westbrookas – 30.

Ketvirtajame kėlinyje po susidūrimo su A.Davisu į rūbinę buvo išvestas „Rockets“ puolėjas Robertas Covingtonas – jis veidu tėškėsi į „Lakers“ puolėjo ranką.

Ketvirtosios serijos rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį.

„Lakers“: L.Jamesas 36 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), A.Davisas 26 (15 atk. kam., 6 rez. perd.), R.Rondo 21 (9 rez. perd.), K.Kuzma 14.

„Rockets“: J.Hardenas 33 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), R.Westbrookas 30 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), J.Greenas 16, R.Covingtonas ir E.Gordonas po 10.