2015 06 12

LeBronas Jamesas užtroško „Warriors“ gynyboje – NBA finale įsivyravo lygybė

Timofejus Mozgovas siautėjo Klivlando arenoje, tačiau pagrindinio atlikėjo aikštėje nebuvo matyti. Be pristabdyto LeBrono Jameso „Cleveland Cavaliers“ buvo bejėgiai. „Golden State Warriors“ 103:82 (31:24, 23:18, 22:28, 27:12) nugalėjo Klivlando komandą ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2-2.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / „Scanpix“/AP nuotr.

„Cavaliers“ žaidėjai po rungtynių atrodė išsekę. Septyniese pagrindines minutes išsidaliję žaidėjai nespėjo paskui kur kas ilgesnį atsarginių suolą turinčius „Warriors“.

„Sunku atlaikyti mūsų tempą. Stengsimės ir toliau tęsti tokį žaidimą“, – po rungtynių sakė vienas „Warriors“ lyderių Andre Iguodala.

Vidutiniškai po 41 tašką per tris pirmąsias rungtynes rinkęs L.Jamesas šį kartą aikštę paliko turėdamas 20 taškų (6/18 dvit., 1/4 trit., 5/10 baud.). Puolėjas dar atkovojo 12 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Ketvirtajame kėlinyje LeBronas nepelnė nė taško.

„Cavaliers” nepakako įspūdingo ruso Timofejaus Mozgovo žaidimo. Vidurio puolėjas surinko 28 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

Tristanas Thompsonas (13 atk. kam.) pridėjo 12, Matthew Dellavedova – 10 (3/4 met.) taškų.

„Warriors“ komandai Stephenas Curry ir Andre Iguodala pelnė po 22, Draymondas Greenas – 17, Harrisonas Barnesas – 14 taškų.

Penktosios serijos rungtynės pirmadienį 4 val. Lietuvos laiku vyks Oklande.

Nors „Cavaliers“ pradėjo rungtynes 7:0, „Warriors” nuo pirmojo kėlinuko vidurio perėmė iniciatyvą ir daugiau niekada neleido pirmauti Klivlando komandai.

Antrojo kėlinuko pradžioje skirtumas pirmą kartą pasiekė dviženklę ribą (38:28). Nors komandas vienu metu skyrė 15 taškų, trečiojo ketvirčio pabaigoje „Cavaliers“ pavijo „Warriors“ 64:68. Tiesa, ketvirtojo kėlinio pradžioje „Warriors“ krepšininkai bendromis pastangomis vėl pabėgo į priekį (90:75) ir nebeleido šeimininkams priartėti.