Publikuota: 2017 balandžio 13d. 07:27

Mindaugas Kuzminskas debiutinį sezoną baigė rezultatyviai, „Knicks“ – pergalingai

Mindaugas Kuzminskas
15min koliažas / Mindaugas Kuzminskas

„New York Knicks“ (31-51) krepšininkai užbaigė NBA reguliarųjį sezoną pergalingomis rungtynėmis namuose, kur 114:113 (25:22, 31:37, 22:28, 36:26) palaužė „Philadelphia 76ers“ ekipą. Mindaugas Kuzminskas savo debiutinį sezoną užbaigė rezultatyviu pasirodymu.

Suprasti akimirksniu

• „Knicks“ įveikė „76ers“ 114:113
  • M.Kuzminskas pelnė 11 taškų
  • Abi komandos baigė NBA sezoną
  • „Knicks“ sezoną baigė 12-oje vietoje Rytų konferencijoje

Pastarąsias dvejas rungtynes dėl smulkios traumos praleidęs Carmelo Anthony turėjo nežaisti ir šiose, tačiau paprašė trenerio leisti jį į aikštę. Tai galėjo būti paskutinės NBA žvaigždės rungtynės su „Knicks“ apranga.

„Mes norime Melo, mes norime Melo!“ – skandavo keli „Knicks“ sirgaliai, tačiau komandos lyderis rungtyniavo tik 23 minutes.

Treneris Jeffas Hornacekas laiką paskutinėse rungtynėse savo auklėtiniams dalijo proporcingai – nė vienas nežaidė ilgiau nei 29 minutes.

Mindaugas Kuzminskas šiose rungtynėse surinko 11 taškų, tačiau tik keturis antroje mačo dalyje. Likus aštuonioms minutėms iki mačo pabaigos lietuvis sėdo ant suolo ir nuo jo nebepakilo.

Tiksint paskutinėms mačo minutėms abi komandos keitėsi taškais, o pergalingu tapo Maurice'o Ndouro dvitaškis likus 18 sek. Prieš tai Nikas Stauskas buvo pataikęs tritaškį, o paskutinėmis sekundėmis bandė dukart išplėšti pergalę, bet gavo bloką ir prametė lemiamą metimą.

18 minučių aikštėje praleidęs M.Kuzminskas pataikė 3 dvitaškius iš 4-ių, vieną tritaškį iš dviejų, atkovojo 4 kamuolius, dukart suklydo ir 1 kartą prasižengė. Lietuviui būnant aikštėje „Knicks“ pelnė net 16 taškų daugiau nei varžovai – tai geriausias rezultatas Niujorko komandoje.

„Knicks“: J.Holiday'us 20, C.Anthony 17 (7/14 dvit.), C.Randle'as 12, M.Kuzminskas 11.

„76ers“: J.Andersonas 26, A.Poythressas 18, R.Holmesas 15, T.Luwawu-Cabarrotas 14, T.Splitteris ir N.Stauskas po 12.

Debiutinį sezoną M.Kuzminskas užbaigė sužaidęs 67 rungtynes (5 pradėjo starto penkete), per kurias gaudavo beveik po 15 minučių. Lietuvis rinko po 6,2 taško (32 proc. trit.), 1,8 atkovoto kamuolio ir 1 rezultatyvų perdavimą per rungtynes.

Jei neskaitysime balandžio, per kurį sužaistos tik 5 rungtynės (10,4 tšk.), geriausiai M.Kuzminskui sekėsi sausį. Per 16 susitikimų sausio mėnesį puolėjas rinko po 8,7 taško, 2,6 atk. kam. ir 1,3 rez. perd.

Aktualu

Katalikų kunigų seksualinės prievartos skandalas atrodo dar prasčiau nei 2002-aisiais

Aktualu

Lėktuvo keleivis kaltinamas seksualiai išnaudojęs moterį lėktuve – gresia kalėti visą gyvenimą

Gyvenimas

Gyvenimas ant tiksinčios bombos: Devidui vėžys diagnozuotas tik dėl mamos atkaklumo

Deuce

Skausminga R.Berankio pralaimėjimų serija tęsiasi – iškrito iš Vinston Seilemo

Gazas

Naujas pasiūlymas: vairuotojus nori priversti susimokėti už stovėjimą spūstyje

24sek

Lietuviška pasaka: kaip programuotojas iš mėgėjų lygos įšoko į Italijos krepšinio elitą

46-erių Benas Affleckas susitikinėja su perpus jaunesne „Playboy“ mergina Shauna Sexton

15min recenzija Kultūra

Institucinis garažas. Dano Aleksos „Titanikas“ VDA parodų erdvėje

Sportas

UEFA Supertaurę iškovojęs „Atletico“ nenugalėjo „Valencia“ ekipos

Sportas

Įtemptas vakaras Londone: abejotinas baudinys, išvarymas ir „Liverpool“ pergalė

S.Grafininos nužudymu įtariamo N.Westo suėmimą pratęsęs teisėjas: „Tai neeilinė, rezonansinė byla“

K.Meschino širdį užkariavęs vaikinas – praeityje žinomo mafiozo R.Daškevičiaus sūnus