2021 02 25

Kirvuku į dugną: NBA čempionai su L.Jamesu be gailesčio pažeminti Jutoje

NBA čempionai „Los Angeles Lakers“ (22-11) toliau skęsta. Stipriausias lygos klubas gavo dar vieną skaudų antausį, svečiuose beviltiškai 89:114 (23:24, 24:39, 17:27, 25:24) nusileidęs „Utah Jazz“ (26-6) ekipai.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / „Scanpix“ nuotr.

Tai buvo ketvirtoji „Lakers“ nesėkmė iš eilės ir penktoji per šešias pastarąsias rungtynes.

NBA lygos lyderiai tvirtai perėmė iniciatyvą jau pirmojo kėlinio pabaigoje ir vienu metu pirmavo net 29 taškais.

Šiame mače LeBrono Jameso komanda metė vos 39,3 proc. taiklumu. Pats lygos „Karalius“ su 19 taškų buvo rezultatyviausas svečių gretose, tačiau tai buvo menka paguoda.

Tiesa, reikia pažymėti, kad Jutoje „Lakers“ žaidė be Anthony Daviso ir Denniso Schroderio.

„Jazz“: Jordanas Clarksonas ir Rudy Gobertas (9 atk. kam.) po 18, Bojanas Bogdanovičius 15, Mike'as Conley 14 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Donovanas Mitchellas 13 (10 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 19, Montrezlas Harrellas 16 (6 atk. kam.), Markieffas Morrisas 12 (9 atk. kam.).

„Phoenix Suns“ – „Charlotte Hornets“ 121:124;

„Utah Jazz“ – „Los Angeles Lakers“ 114:89.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius