2020 02 24

NBA čempionų tvirtovėje – D.Sabonio dublis ir klaikus „Pacers“ pralaimėjimas

Domantas Sabonis surinko tradiciniu tapusį dvigubą dublį, tačiau net tai nepadėjo „Indiana Pacers“ (33-23) ekipai išvengti pažeminimo. Nate'o McMillano auklėtiniai net 81:127 (12:34, 20:29, 23:22, 26:42) svečiuose parkrito prieš NBA čempionų titulą ginantį „Toronto Raptors“ (41-15).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvis aikštėje praleido 31 minutę, per kurią surinko 14 taškų (6/16 dvitaškių, 2/3 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, vieną kamuolį perėmė ir padarė dvi klaidas.

Į nokdauną svečiai buvo pasiųsti dar dvikovos pradžioje, kai pataikė vos 1 metimą iš 14.

Serge'o Ibakos tempiami šeimininkai atitrūko 19:3 ir suabejoti savo pajėgumu daugiau neleido.

Jau pirmajame kėlinyje „Raptors“ pirmavo 32:6 ir galiausiai svečiai patyrė vieną skaudžiausių pralaimėjimų per visą savo istoriją.

Didesniu deficitu „Pacers“ NBA istorijoje buvo pralaimėjusi vos kartą, kai 1977-ųjų kovo 19-ąją pirmajame savo mače stipriausiose planetos lygoje 91:150 nusileido „Golden State Warriors“.

46 taškais „Pacers“ buvo pralaimėjusi ir 1987-ųjų balandį „Detroit Pistons“ ekipai (73:119).

Kovą dėl atšokusių kamuolių šeimininkai laimėjo triuškinančia persvara 57:39 ir tai buvo vienas pagrindinių pergalės akcentų.

Įdomu tai, kad Toronte Indianapolio klubas pralaimėjo jau 13 kartą iš eilės.

Tuo tarpu „Raptors“ šiuo metu yra karščiausia NBA ekipa, kuri laimėjo devynis mačus iš eilės ir septyniolika kartų per 18 pastarųjų dvikovų.

Indianapolio ekipai nepadėjo Victoras Oladipo.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 21, Mattas Thomasas 17, Kyle'as Lowry 16 (7 atk. kam., 11 rez. perd., 5 per. kam.), Serge'as Ibaka 15 (15 atk. kam.), Rondae Hollis-Jeffersonas 12.

„Pacers“: Domantas Sabonis ir Aaronas Holiday po 14, Justinas Holiday 12.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?