2020 02 20

NBA G lygoje – dar viena I.Brazdeikio komandos nesėkmė trijų pratęsimų trileryje

Igno Brazdeikio atstovaujama „Westchester Knicks“ (16-20) NBA G lygoje patyrė labai dramatišką nesėkmę. Dukterinė „New York Knicks“ komanda po trijų pratęsimų kovos 124:126 (28:36, 35:35, 27:24, 26:21, 4:4, 2:2, 2:4) nusileido „Toronto Raptors 905“ (16-20) ekipai.
Ignas Brazdeikis
Ignas Brazdeikis / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ignas Brazdeikis

I.Brazdeikis pralaimėjusiųjų gretose žaidė 39 minutes ir per jas pelnė 12 taškų (5/10 dvit., 0/4 trit., 2/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, dukart suklydo ir sykį prasižengė.

Lietuvis liko toli nuo savo rezultatyvumo vidurkio, kuris siekia 22,5 taško. Taip pat dukterinėje lygoje puolėjas atkovoja 7,6 kamuolio ir išdalina 3 rezultatyvius perdavimus.

Įdomu tai, kad „Knicks“ po trijų pratęsimų trilerio pralaimi jau antrą kartą šį sezoną.

I.Brazdeikio komandoje ryškiausiai spindėjo Kadeemas Allenas, pelnęs 23 taškus (8 rez. perd.) ir Tyleris Hallas, pasižymėjęs 21 tašku.

„Raptors 905“ ekipoje Paulas Watsonas surinko dvigubą dublį – 30 taškų ir 11 sugriebtų kamuolių. Henry Ellensonas pridėjo 29 taškus.