2020 02 09

I.Brazdeikio ekipa NBA G lygoje krito po trijų pratęsimų trilerio

Vestčesterio „Knicks“ (16-18), kuriai atstovauja ir lietuvių kilmės kanadietis Ignas Brazdeikis, NBA dukterinės lygos rungtynėse krito po trijų pratęsimų trilerio. Savo žiūrovų akivaizdoje jie 120:124 (27:25, 25:25, 32:32, 23:25, 6:6, 3:3, 4:8) nusileido Kantono „Charge“ (21-12).
Ignas Brazdeikis
Ignas Brazdeikis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

I.Brazdeikis ant parketo praleido 45 minutes, per kurias pelnė 32 taškus (6/12 dvit., 3/7 trit., 9/9 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė ir padarė 6 klaidas.

Dar įspūdingesnį pasirodymą varžovų gretose surengė Levi Randolphas, pelnęs net 47 taškus.

„Knicks“: Ignas Brazdeikis 32, Ivanas Rabbas 23 (15 atk. kam.), Kadeemas Allenas 22, J.J.Moore'as 14.

„Charge“: Levi Randolphas 47, Malikas Newmanas ir J.P.Macura po 15.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas