2022 12 03, 07:01

NBA lygoje – užtikrintai atakavusio J.Valančiūno dublis ir pergalė prieš „Spurs“

NBA lygoje „New Orleans Pelicans“ (14-8) išvykoje 117:99 (26:24, 23:28, 32:19, 36:28) nugalėjo „San Antonio Spurs“ ir įsirašė trečią pergalę iš eilės.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jonas Valančiūnas „Pelicans“ gretose žaidė 26 minutes, pelnė 21 tašką (dvit. 7/9, trit. 1/2, baud. 4/4), atkovojo 11 kamulių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą ir išvengė klaidų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik Zionas Williamsonas, surinkęs 30 taškų. Jis taip pat atkovojo 15 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Spurs“ šįkart vertėsi be trenerio Greggo Popovichiaus, kuris rungtynes praleido dėl sveikatos sutrikimų. Negalėjo žaisti ir starto penketo žaidėjai Jakobas Poeltlas bei Jeremy Sochanas.

Nepaisant to, 34 minutes vyko apylygis žaidimas, kol darbo ėmėsi Z.Williamsonas. „Pelicans“ trečiojo kėlinio pabaigoje spurtavo 13:2 ir negrįžtamai atitrūko.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Jonas Valančiūnas

„Jie žaidė gerai pirmoje pusėje, bet mes stengėmės daryti tai, ką turėjome daryti, ir laimėjome“, – po rungtynių „Bally Sports“ sakė J.Valančiūnas.

Šį sezoną „Pelicans“ laimėjo abu tarpusavio mačus.

„Spurs“: Devinas Vassellas 25, Keldonas Johnsonas 15, Charlesas Bassey 11, Romeo Langfordas ir Keita Bates-Diopas po 10.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 30 (15 atk. kam., 8 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 21 (11 atk. kam.), Trey Murphy III 17, Naji Marshallas ir Jose Alvarado po 15.

Standings provided by Sofascore

Norintiems išvysti LeBrono rekordą – bilietai už astronomines sumas
K.Irvingą išmainiusi „Nets“ rado naują lyderį – jaunuolis sumetė 47 taškus
NBA / K.Irvingą išmainiusi „Nets“ rado naują lyderį – jaunuolis sumetė 47 taškus
Įspūdingą dėjimą sugėręs D.Sabonis ir „Kings“ pasilinksmino su „Rockets“
NBA / Įspūdingą dėjimą sugėręs D.Sabonis ir „Kings“ pasilinksmino su „Rockets“
Skandalas: NBA žvaigždės bičiuliai galimai ginklu taikėsi į kitos komandos narius
„Nets“ turėjo iš ko rinktis – „Suns“ ir „Lakers“ už K.Irvingą siūlė savo žvaigždes
NBA / Lietuvių akistata neįvyko – „Pelicans“ be J.Valančiūno sutriuškino D.Sabonio ekipą
„Pelicans“ lengviau atsikvėpė: J.Valančiūno patirta trauma nėra rimta
NBA / „Pelicans“ lengviau atsikvėpė: J.Valančiūno patirta trauma nėra rimta
„Nets“ sutarė dėl K.Irvingo mainų – krepšininkas kelsis į Dalasą
NBA / „Nets“ sutarė dėl K.Irvingo mainų – krepšininkas kelsis į Dalasą
Bent keturi NBA klubai stoja į kovą dėl K.Irvingo parašo
NBA / Bent keturi NBA klubai stoja į kovą dėl K.Irvingo parašo
NBA / Neįtikėtina: „Wizards“ antrąkart iš eilės pralaimėjo turėdama 20+ taškų pranašumą