Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Skaityti apie sportą - taip pat sportas.
Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
2022 01 07

Niujorko krepšinio šventovėje – kosminis pergalingas šūvis su sirena

RJ Barrettas įsmeigė akrobatinį tritaškį su sirena, o „New York Knicks“ (19-20) išplėšė pergalę 108:105 (18:25, 29:38, 30:21, 31:21) prieš „Boston Celtics“ (18-21).
RJ Barrettas
RJ Barrettas / „Scanpix“ nuotr.

Evanas Fournier pelnė 41 tašką ir pagerino savo asmeninį rezultatyvumo rekordą, o „Knicks“ sugebėjo panaikinti net 24 taškų deficitą, kurį turėjo antrajame kėlinyje.

Pralaimėjusiems Jaysonas Tatumas pelnė 36 taškus, jis išlygino rezultatą, likus žaisti daugiau nei sekundę.

Bet „Knicks“ paprašė minutės pertraukėlės, kamuolys atsidūrė RJ Barretto rankose ir galiausiai skrodė tinklelį.

„Tai buvo sunkus metimas, tačiau kaskart, kai metu, galvoju, kad įkris, – sakė pergalingo metimo autorius. – Nuoširdžiai, net nemačiau kaip jis įkrito, nes nukritau. Nemačiau to, bet mačiau visų reakciją ir supratau, kas vyksta. Buvo puiku.“

Julius Randle'as pridėjo 22 taškus prie pergalės, Immanuelis Quickley – 16, RJ Barrettas – 13.

Pirmą kartą į priekį „Knicks“ šiame mače išsiveržė likus žaisti tik kiek daugiau nei dvi minutes ketvirtajame kėlinyje. Dar ir trečiajame kėlinyje „Celtics“ turėjo 20 taškų pranašumą 81:61, bet tuomet ir prasidėjo Niujorko krepšininkų sugrįžimas.

„Knicks“: E.Fournier 41 (10/14 trit.), J.Randle'as 22, I.Quickley 16, RJ Barrettas 13 (2/11 dvit., 2/4 trit.).

„Celtics“: J.Tatumas 36 (9 rez. perd.), D.Schroderis 20, J.Brownas 16, M.Smartas 14.

Didžiausiame Bukčių miško parke Vilniuje pasivaikščioti kviečia trys nauji maršrutai