Nutrūko NBA istorijoje nematyta Domanto Sabonio serija

„Sacramento Kings“ (45-34) išvykoje 105:112 (31:28, 33:17, 23:39, 18:28) krito prieš „Oklahoma City Thunder“ (54-25), o Domantas Sabonis nesugebėjo pratęsti savo rekordinės dvigubų dublių serijos.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis per 34 minutes pelnė 8 taškus (2/7 dvit., 4/7 baud. met.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 ir prarado 5 kamuolius bei 5 kartus prasižengė.

Lietuviui būnant aikštėje „Kings“ pelnė 18 taškų mažiau nei varžovai. Pagal +/ – statistiką Domantas buvo blogiausias „Kings“ gretose.

Rekordinė D.Sabonio dvigubų dublių serija šiame susitikime galiausiai sustojo ties 61 iš eilės.

Shai Gilgeous-Alexanderis nugalėtojus tempė į pergalę pelnydamas 40 taškų – tai buvo gynėjo sugrįžimo po traumos rungtynės. Jis praleido šešerias iš pastarųjų septynerių „Thunder“ rungtynių.

„Kings“ ekipoje rezultatyviausias buvo karjeros rezultatyvumo rekordą fiksavęs Keonas Ellisas – jis surinko 26 taškus.

Per pertrauką Sakramento krepšininkai pirmavo net 64:45, bet antrąją rungtynių pusę „Thunder“ pradėjo spurtu, namų sirgaliai užsikūrė, o jau trečiojo kėlinio viduryje iš „Kings“ pranašumo tebuvo likę du taškeliai (71:69).

Kitas rungtynes ketvirtadienį „Kings“ žais namuose prieš Jono Valančiūno „New Orleans Pelicans“.

„Thunder“: S.Gilgeous-Alexanderis 40, L.Dortas 18, C.Holmgrenas 15, J.Williamsas 11.

„Kings“: D.Foxas 33, K.Ellisas 26, K.Murray 15, H.Barnesas 10, D.Sabonis (13 atk. kam.) ir D.Mitchellas po 8.