2016 08 11

Olimpinis krepšinis: galingas Kroatijos duetas nugalėjo Braziliją

Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių krepšinio turnyre Kroatijos rinktinė 80:76 (19:17, 22:14, 18:19, 21:16) nugalėjo Braziliją.
Dario Šaričius
Dario Šaričius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynės prasidėjo nervingai ir po pirmojo kėlinio Kroatija turėjo tik dviejų taškų pranašumą. Antrajame ketvirtyje kroatai spurtavo ir prieš didžiąją pertrauką jau turėjo 10 taškų persvarą.

Po trijų kėlinių kroatai dar turėjo 9 taškų pranašumą, bet likus žaisti keturias minutes komandas skyrė vos 3 taškai. Visgi sėkmingas Bojano Bogdanavičiaus ir Dario Šaričiaus žaidimas lėmė kroatų pergalę.

B.Bogdanovičius nugalėtojams surinko net 33 taškus. D.Šaričius pridėjo 15-a.

Kroatijai tai buvo antra pergalė. Jie žaidynes pradėjo 72:70 nugalėdami ispanus, o paskui 82:90 nusileido Argentinai.

Brazilijos rinktinė pirmose rungtynėse 76:82 pralaimėjo Lietuvai, bet 66:65 nugalėjo ispanus.

B grupėje kroatai bent trumpam pakilo į pirmą vietą. Brazilai nukrito į ketvirtą vietą.

Lietuvos rinktinė antradienį rungtynėmis su Kroatija užbaigs grupės varžybas.

Brazilija: L.Barbosa 16, Marquinhosas 12, A.Lima ir G.Giovannoni po 11, M.Huertas 10.

Krotija: B.Bogdanovičius 33, D.Šaričius 15.