2020 08 05

„Pacers“ puolėjo siautulys tęsiasi, o jo komanda ir toliau nepralaimi

T.J.Warrenas išlieka bene ryškiausia NBA „burbulo“ Floridoje žvaigžde. „Indiana Pacers“ (42-26) puolėjas vėl buvo sunkiai sulaikomas, o jo atstovaujama komanda pasiekė jau trečiąją pergalę iš eilės – šįsyk 120:109 (43:22, 28:28, 21:26, 28:33) nugalėta „Orlando Magic“ (32-36).
T.J.Warrenas
T.J.Warrenas / „Scanpix“ nuotr.

53 ir 34 taškus per pirmąsias dvejas rungtynes „burbule“ pelnęs T.J.Warrenas šįsyk prie pergalės prisidėjo 32 taškais.

26-erių puolėjas pasižymėjo įspūdingu taiklumu. Jis pataikė 9 dvitaškius iš 12, 4 tritaškius iš 5 ir 2 baudų metimus iš 3.

NBA sezono pratęsime rinkdamas po 39,7 taško T.J.Warrenas kol kas yra rezultatyviausias „burbulo“ žaidėjas.

Be to, per tris mačus surinkęs 119 taškų puolėjas pakartojo ilgamečio „Pacers“ aukštaūgio Jermaine'o O'Nealo rekordą – daugiau taškų per tris mačus paeiliui nėra pelnęs joks Indianos klubo žaidėjas.

„Pacers“ rungtynių likimą šįkart išsprendė labai anksti. Fantastiškai žaidusio T.J.Warreno vedami Indianos žaidėjai dar pirmajame kėlinyje atitrūko triuškinančiu skirtumu – 43:20.

„Magic“ sugebėjo išvengti visiško pažeminimo ir likusius tris kėlinius bendru rezultatu laimėjo, tačiau intrigos atkurti jiems nepavyko – vienintelį sykį skirtumas vienženkliu tapo jau tik paskutinę rungtynių minutę, kai Orlando ekipa atsiliko 109:118.

„Pacers“ gretose šiose rungtynėse buvo ir praėjusį susitikimą praleidęs Victoras Oladipo, kurio sąskaitoje – 13 taškų.

Primename, kad Indianapolio komandai tenka verstis be Domanto Sabonio, kuris dėl pėdos uždegimo paliko NBA „burbulo“ teritoriją.

Pasiekę trečią pergalę iš eilės „Pacers“ Rytų konferencijoje išlaikė 5-ąją poziciją.

„Pacers“: T.J.Warrenas 32 (13/17 metimai), Mylesas Turneris 21 (4/5 trit.), Victoras Oladipo 13, Aaronas Holiday, Malcolmas Brogdonas (8 rez. perd.) ir T.J.McConnellas po 12.

„Magic“: Nikola Vučevičius 24 (10 atk. kam.), Aaronas Gordonas ir Terrence'as Rossas (9/9 baud.) po 20, Jamesas Ennisas 12.

Kiti rezultatai:

„Milwaukee Bucks“ 116:119 „Brooklyn Nets“

„Sacramento Kings“ 110:114 (po pratęsimo) „Dallas Mavericks“

„Los Angeles Clippers“ 115:117 „Phoenix Suns“

„Miami Heat“ 112:106 „Boston Celtics“

„Portland Trail Blazers“ 110:102 „Houston Rockets“

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius