2023 02 26

„Pelicans“ su dublį pasiekusiu J.Valančiūnu pralaimėjo Niujorke

„New Orleans Pelicans“ (30-31) keturių išvykų seriją baigė trečiu pralaimėjimu iš eilės – 106:128 (26:42, 26:31, 30:29, 24:26) nusileido „New York Knicks“ (35-27) ekipai.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“/AP nuotr.

Jonas Valančiūnas per 32 minutes pelnė 12 taškų (5/10 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir dukart suklydo.

„Knicks“ šiose rungtynėse pagerbė 1972-73 metų komandą, tapusią NBA čempione.

Nuo pat pradžių žaidimo eigą kontroliavusi „Knicks“ įpusėjus mačui jau turėjo 21 taško pranašumą (73:52).

Antrajame kėlinyje „Pelicans“ neteko svarbaus nuo suolo kylančio žaidėjo – Larry Nance'as Jr patyrė traumą ir aikštelę daugiau nebegrįžo.

Per 2023 metus, žaisdama be traumuoto lyderio Ziono Williamsono, „Pelicans“ komanda pralaimėjo net 17 rungtynių iš 24-ių (71 proc.).

„Knicks“: Julius Randle'as 28, RJ Barrettas 25, Jalenas Brunsonas 20, Immanuelis Quickley 15.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 19, Joshas Richardsonas 16, CJ McCollumas 13.