2017 04 17

Šeimyninę dramą išgyvenęs I.Thomasas buvo nuostabus, bet „Celtics“ krito namuose

Sesers žūtį išgyvenęs Isaiahas Thomasas demonstravo valią ir charakterį bei sužaidė nuostabias rungtynes, tačiau jo vedamas „Boston Celtics“ nesėkme pradėjo NBA atkrintamųjų varžybų maratoną, namuose 102:106 (28:23, 18:25, 28:26, 28:32) kritęs prieš „Chicago Bulls“.
Isaiah Thomasas
Isaiah Thomasas / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 NBA Chicago Bulls

Dvikova Bostone prasidėjo tylos minute, o I.Thomasas vietos sirgalių buvo sutiktas kurtinančiomis ovacijomis, tačiau tramdyti jaudulį pirmosiomis minutėmis „Celtics“ mažyliui sekėsi sunkiai.

Pirmasis jo baudos metimas vos lietė lanką, tačiau jau po kelių minučių NBA aistruoliai aikštėje gynėją matė tokį , kokį ir yra pratę.

Nepaprastai įtemptose rungtynėse, kuriose iki ketvirtojo kėlinio nė vienai komandai nebuvo pavykę įgyti didesnio nei 6 taškų pranašumo, I.Thomasas surinko 33 taškus.

Likus žaisti kiek daugiau nei 4 minutes, po Jimmy Butlerio baudų metimų svečiai pradėjo kvėpuoti kiek lengviau (95:88), tačiau tuomet I.Thomasas sumetė penkis taškus iš eilės ir „Celtics“ grįžo į kovą.

Vis dėlto per likusį laiką perlaužti rungtynių Bostonas neįstengė. J.Butleris taikliai metė baudas ir aštuntą vietą Rytuose užėmęs „Bulls“ sensacinga pergale pradėjo atkrintamąsias.

Antrosios serijos rungtynės taip pat Bostone bus žaidžiamos antradienį.

„Celtics“: Isaiahas Thomasas 33 (6 rez. perd.), Alas Horfordas 19, Avery Bradley 14, Jae Crowderis ir Marcusas Smartas po 9.

„Bulls“: Jimmy Butleris 30, Bobby Portisas 19, Robinas Lopezas 14, Rajonas Rondo 12, Dwyane‘as Wade‘as 11.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams