2021 06 01

Intriga grįžta: „Wizards“ pasinaudojo J.Embiido problemomis

„Washington Wizards“ komanda ketvirtosiose atkrintamųjų serijos rungtynėse 122:114 (28:31, 32:30, 32:19, 30:34) nugalėjo „Philadelphia 76ers“ ir sugrąžino intrigą serijoje.
Jelis Embiidas
Jelis Embiidas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Wizards“ serijoje iki keturių pergalių vis dar atsilieka 1-3, kitos rungtynės vyks trečiadienį Filadelfijoje.

Trečiajame kėlinyje buvo užfiksuotas incidentas, kai į aikštę įsiveržė sirgalius, jį ant parketo nugriovė apsaugos darbuotojas.

„Tai gėdinga, – sakė Vašingtono komandos treneris Scottas Brooksas. – Nepriimtina.“

Joelis Embiidas nežaidė nuo pirmojo kėlinio pabaigos šiose rungtynėse dėl kelio traumos.

Tuo pasinaudojo Vašingtono ekipa. Bradley Bealas pelnė 27 taškus, Russellas Westbrookas fiksavo 12-ąjį savo trigubą dublį per karjerą atkrintamosiose: 19 taškų, 21 atkovotas kamuolys ir 14 rezultatyvių perdavimų.

„Kiekvienas vyrukas galvojo, kad turi laimėti mums šias rungtynes, – sakė „76ers“ treneris Docas Riversas, klabėdamas apie reakciją į J.Embiido traumą. – Bet tu vis tiek turi žaisti teisingai. Šiandien mes nežaidėme taip, kaip turėjome. Nei vienoje aikštės pusėje.“

Strategas negalėjo pasakyti, kokia yra J.Embiido – kandidato į sezono MVP statulėlę – situacija. Aukštaūgiui antradienį buvo atlikti tyrimai.

„Tai ne pasaulio pabaiga“, – taip situaciją įvertino Tobiasas Harrisas, pelnęs 21 tašką pralaimėjusiems.

„Wizards“: B.Bealas 27, R.Hachimura 20 (13 atk. kam.), R.Westbrookas 19 (21 atk. kam., 14 rez. perd.), R.Lopezas 16, D.Bertanis 15, D.Gaffordas 12, R.Neto11.

„76ers“: T.Harrisas 21 (13 atk. kam.), T.Maxey 15, G.Hillas 14, B.Simmonsas 13 (12 atk. kam.), D.Greenas 11, S.Curry 10.