2018 01 01

Solidus D.Sabonis nuo košmariškos metų pabaigos „Pacers“ negelbėjo

Skaudžia nesėkme 2017-uosius metus baigė Domantas Sabonis ir „Indiana Pacers“ (19-18). Paskutinėse metų rungtynėse namuose Indianapolio ekipa 90:107 (13:23, 25:26, 20:38, 32:20) krito prieš „Minnesota Timberwolves“ (23-14).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvis šiame mače pasireikšti gavo 29 minutes ir buvo labai arti dvigubo dublio.

Puolėjas pelnė 8 taškus (3/8 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/3 baudų), sugriebė 11 ir perėmė vieną kamuolį, atliko du rezultatyvius perdavimus, išrašė varžovui vieną bloką, du sykius suklydo ir kartą prasižengė.

Šeimininkai sudegė jau pačioje rungtynių pradžioje, kai per septynias pirmas minutes nesugebėjo pelnyti nė taško, pradėjo akistatą atsilikdami 0:17 ir taip nė karto daugiau šiose rungtynėse ir nepirmavo.

„Pacers“ taškų sausrą nutraukė būtent D.Sabonis, tačiau atkurti intrigos Indiana neturėjo jokių šansų.

Minesotos ekipa sėkmingai bėgo į priekį, o prieš paskutinį ketvirtį svečiai jau turėjo milžinišką 29 taškų persvarą.

Indianos klubas šiose rungtynėse krepšį atakavo tik 38 proc. taiklumu ir tai buvo ketvirtoji ekipos nesėkmė iš eilės.

Nate'ui McMillanui jau trečiose rungtynėse iš eilės teko verstis be vieno ekipos lyderių Victoro Oladipo.

„Pacers“: Joe Youngas 20, Bojanas Bogdanovičius 13, Cory Josephas 10.

„Timberwolves“: Jimmy Butleris 26, Karlas-Anthony Townsas 18 (14 atk. kam.), Tajus Gibsonas 17, Andrew Wigginsas 14.

„Sacramento Kings“ – „Memphis Grizzlies“ 96:114;

„Phoenix Suns“ – „Philadelphia 76ers“ 110:123.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams