2021 12 22

Trenerio sulaukusi „Pacers“ su D.Saboniu nušluota nuo žemės paviršiaus

62-ejų Rickas Carlisle‘as pasveiko po COVID-19 teigiamo testo ir grįžo prie komandos vairo, bet jo auklėtiniai patyrė vieną skaudžiausių sezono pralaimėjimų.
Domantas Sabonis strigo „Heat“ gynyboje.
Domantas Sabonis strigo „Heat“ gynyboje. / „Scanpix“ nuotr.

„Indiana Pacers“ (13-19) su Domantu Saboniu išvykoje 96:125 (21:33, 24:35, 24:30, 27:27) beviltiškai krito nuo „Miami Heat“ (19-13) ekipos, žaidusios net be trijų starto penketo žaidėjų – Jimmy Butlerio, Bamo Adebayo ir P.J.Tuckerio.

„Heat“ šiose rungtynėse pataikė net 22 tritaškius ir taip pakartojo savo klubo rekordą NBA lygoje.

Prastai šios rungtynės susiklostė ir D.Saboniui. Lietuvis per 28 minutes surinko 12 taškų (4/9 dvit., 0/2 trit., 4/5 baud.), bet sugriebė vos 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir dukart suklydo.

Po traumos sugrįžęs „Heat“ atsarginis Tyleris Herro vos per 21 minutę pelnė 26 taškus (5/8 trit.), pridėjo 5 rezultatyvius perdavimus ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose kartu su Duncanu Robinsonu (6/10 trit.), kuris pakartojo asmeninį sezono rezultatyvumo rekordą.

Veteranas Kyle‘as Lowry prametė visus 5 savo tritaškius ir liko per plauką nuo trigubo dublio – 12 rezultatyvių perdavimų, 11 atkovotų kamuolių ir... 8 taškai.

Iš viso „Heat“ pataikė net 44,9 proc. savo tritaškių – 22 iš 49.

„Pacers“ dar pirmoje rungtynių pusėje neteko pagrindinio savo įžaidėjo Malcolmo Brogdono, kurį jau kuris laikas kamuoja Achilo sausgyslės skausmai.

„Heat“: Duncanas Robinsonas (6/10 trit.) ir Tyleris Herro (5/8 trit.) – po 26, Maxas Strusas 18 (7 atk. kam.), KZ Okpala 16, Gabe‘as Vincentas 13, Kyle‘as Lowry (11 atk. kam., 12 rez. perd.) ir Omeras Yurtsevenas (13 atk. kam.) – po 8.

„Pacers“: Carisas LeVertas ir Chrisas Duarte – po 17, Oshae Brissettas 14, Domantas Sabonis 12, Mylesas Turneris 9 (7 atk. kam.), Justinas Holiday 7.