2018 03 01

Tvirto Domanto Sabonio dvigubo dublio neužteko, treneris – piktas

Ilgai žaidęs Domantas Sabonis rinko solidų dvigubą dublį, tačiau lietuvio pastangų neužteko „Indiana Pacers“ ekipai palaužti „Atlanta Hawks“ krepšininkų 102:107 (27:28, 23:27, 15:30, 37:22).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

O tikslas buvo arti. Ketvirtajame kėlinyje „Pacers“ surengė įspūdingą sugrįžimą, kai lemiamą mačo atkarpą laimėjo 37:22.

Joje kroatas Bojanas Bogdanovičius pataikė 4 tritaškius, o po Domanto Sabonio dvitaškio „Pacers“ buvo net ištrūkę į priekį 101:99. Dar visai neseniai Atlantos ekipa laikė 20 taškų pranašumą (85:65).

Tačiau „Hawks“ gynėjas Dennisas Schroderis pelnė 7 iš 8 paskutinių šeimininkų taškų ir ištempė Atlantos ekipą į pergalę.

„Pacers“ treneris Nate'as McMillanas buvo piktas po nesėkmės. Jam pasirodė, kad auklėtiniai vėl įdėjo per mažai pastangų.

„Mus dar kartą pranoko pastangomis, – pirštu ir į pirmadienio pralaimėjimą Dalase bedė treneris. – Žaidėjai įsitikino, kas jų laukia paskutinėmis sezono savaitėmis.“

„Pacers“ prarado net 24 kamuolius ir pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 43:49, nors 5 pastarąsias rungtynes rinko bent po 50.

Domantas sutiko su N.McMillanu: „Norėjome žaisti agresyviai, bet tuo nusileidome varžovams.“

Lietuvis pakilo nuo suolo ir per 34 minutes įmetė 14 taškų (4/6 dvit., 0/1 trit., 6/8 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo 5 ir prasižengė 3 kartus.

Bojanas Bogdanovičius ir Victoras Oladipo (1/9 trit.) pridėjo atitinkamai 26 ir 22 taškus.

Su 34 pergalėmis ir 27 pralaimėjimais „Pacers“ rikiuojasi penktoje Rytų konferencijos vietoje.

„Pacers”: B.Bogdanovičius 26, V.Oladipo 22, L.Stephensonas 18, D.Sabonis 14 (12 atk. kam.).

„Hawks“: J.Collinsas 16, T.Prince'as ir D.Dedmonas po 15, D.Schroderis 14.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas