2015 10 09

Jonas Valančiūnas su „Raptors“ peršoko Kobe Bryanto vedamo „Lakers“ barjerą

Jonas Valančiūnas „Los Angeles Lakers“ krepšį atakavo tai dėjimu, tai po verpstės ir metimo atsilošus, tai po kitų klaidinančių judesių. 23 metų lietuvis dar kartą pranoko savo tiesioginį oponentą, o „Toronto Raptors“ 105:97 (30:27, 29:26, 27:23, 19:21) nugalėjo „Los Angeles Lakers“ su Kobe Bryantu priešakyje.
Jonas Valančiūnas ir Roy'us Hibbertas
Jonas Valančiūnas ir Roy'us Hibbertas / „Scanpix“/AP nuotr.

Tai buvo antroji „Raptors“ pergalė trečiosiose NBA draugiškose rungtynėse.

Iš viso per 22 minutes J.Valančiūnas įmetė 10 taškų (4/7 dvit., 2/4 baud.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius ir perėmė vieną, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 1 ir prasižengė 2 kartus.

Kitoje barikadų pusėje rezultatyviausias draugiškas rungtynes šį rudenį sužaidė Kobe Bryantas. Jis per 22 minutes surinko 16 taškų (5/11 met.).

Kyle'as Lowry nugalėtojams surinko 25, DeMarre'as Carrollas – 18, Cory Josephas – 16 taškų.

„Lakers“ ekipoje rezultatyviau už Kobe žaidė Louis Williamsas (19 tšk.) ir Julius Randle'as (17 tšk.).

J.Valančiūnas rungtynes pradėjo starto penkete ir pelnė pirmuosius „Raptors“ taškus. Ant suolo atsisėdęs su 4 taškais, į aikštę lietuvis grįžo antrojo kėlinio pradžioje.

Sumetęs kas antrą baudos metimą, J.Valančiūnas vėl pasižymėjo 4 taškais ir iškišo puikų rezultatyvų perdavimą po krepšiu Kyle'ui Lowry.

Trečiajame kėlinyje pridūręs dar porą taškų, J.Valančiūnas atsisėdo ant suolo likus 4 minutėms ir nuo jo daugiau nebepakilo. Lyderius tausojęs „Raptors“ treneris iki mačo pabaigos davė pasireikšti mažiau rungtyniaujantiems krepšininkams.

Artimiausias rungtynes „Raptors“ žais pirmadienį namuose su „Minnesota Timberwolves“.

NBA draugiškų rungtynių rezultatai (spalio 9 d.)

• „Cleveland Cavaliers“ – „Philadelphia 76ers“ 114:115
  • „Orlando Magic“ – „Indiana Pacers“ 92:97
  • „Brooklyn Nets“ – „Detroit Pistons“ 93:83
  • Haifos „Maccabi“ – „Memphis Grizzlies“ 84:97
  • „Chicago Bulls“ – „Denver Nuggets“ 94:112
  • „Golden State Warriors“ – „Portland Trail Blazers“ 101:118
  • „San Antonio Spurs“ – „Sacramento Kings“ 92:95
  • „Toronto Raptors“ – „Los Angeles Lakers“ 105:97

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti