2016 03 31

„Warriors“ nugalėjo tik po pratęsimo, „Spurs“ pasiekė NBA rekordą

„Golden State Warriors“ pratęsė pergalių seriją iki 68. „San Antonio Spurs“ pasiekė naują NBA namų pergalių rekordą.
Stephenas Curry
Stephenas Curry / „Scanpix“/AP nuotr.

„Utah Jazz“ (37-38) – „Golden State Warriors“ (68-7) 96:103 (21:26, 19:16, 29:21, 20:26, 7:14)

Stephenas Curry pelnė 31 tašką ir net šešis taškus iš eilės pratęsimo metu, kai jų labiausiai reikėjo. Tai padėjo „Warriors“ užsitikrinti jau 68-ąją pergalę.

„Warriors“ jau pagerino praėjusio sezono pergalių skaičių. Jiems trūksta penkių pergalių, kad nušluotų legendinių „Bulls“ rekordą – šie 1995-96 sezone iškovojo 72 pergales.

18 taškų pelnęs Klay Thompsonas likus 15 sekundžių išlygino rezultatą tritaškiu ir išplėšė pratęsimą. Jame darbą perėmė S.Curry.

38 pralaimėjimą patyrę „Jazz“ krepšininkai susilygino Vakarų konferencijoje su Donato Motiejūno „Houston Rockets“. Komandos kovoja dėl septintos vietos.

„Jazz“: G.Haywardas 21, R.Hoodas 20, D.Favorsas 15, S.Mackas 12, R.Gobertas 11.

„Warriors“: S.Curry 31, K.Thompsonas 18, H.Barnesas 15, D.Greenas 13.

„San Antonio Spurs“ (63-12) – „New Orleans Pelicans“ (27-47) 100:92 (27:26, 19:13, 27:16, 27:37)

San Antonijo ekipa pasiekė NBA rekordą – namuose laimėjo 38 rungtynes iš eilės. Iki šiol jis priklausė legendinei „Bulls“ ekipai, kuri buvo laimėjusi 37 kartus iš eilės. Tiesa, rekordą gali pagerinti ir „Warriors“, kuris šiuo metu turi 36 pergales namuose.

20 taškų pelnęs veteranas Manu Ginobili padėjo „Spurs“ nugalėti traumų kankinamus pelikanus.

Kawhi Leonardas sėkmingai sugrįžo po traumos, dėl kuriose praleido trejas rungtynes. Jis pelnė 16 taškų.

„Pelicans“ turi verstis net be devynių traumuotų žaidėjų. Alexis Ajinca buvo rezultatyviausias su 18 taškų. Naujojo Orleano ekipa šį sezoną naudojo net 36 skirtingus startinius penketus.​

„Spurs“: M.Ginobili 20, D.Greenas ir K.Leonardas po 16, L.Aldridge'as 11.

„Pelicans“: A.Ajinca 18, J.Hamiltonas 14, J.Ennis 13, T.Douglas 12, T.Frazieras 11, D.Cunninghamas ir L.Babbitas po 10.