NCAA lygoje – solidūs M.Krivo ir A.Marčiulionio pasirodymai

Už Atlanto – NCAA lygoje – puikias rungtynes sužaidė ir pergales savo komandoms nukalti padėjo Motiejus Krivas ir Augustas Marčiulionis.
Motiejus Krivas
Motiejus Krivas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

M.Krivo ir Pauliaus Murausko „Arizona Wildcats“ namuose net 97:50 pervažiavo „Colorado Buffaloes“ ekipą.

Motiejus per 17 minučių pelnė 15 taškų (7/8 dvit., 1/1 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, perėmė kamuolį, dukart suklydo ir 4 kartus prasižengė.

P.Murauskas per 6 minutes pasižymėjo 3 taškais (1/2 trit.), 2 atkovotais kamuoliais, rezultatyviu perdavimu ir pražanga.

Rezultatyviausias komandoje su 18 taškų buvo Pelle Larsonas.

Pergalė 47 taškų skirtumu – didžiausia Arizonos universiteto istorijoje nuo 1997-ųjų.

Kitose rungtynėse „Saint Mary's Gaels“ 81:70 nugalėjo „San Diego Toreros“.

A.Marčiulionis žaidė net 38 minutes, per kurias pelnė 16 taškų (3/5 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud. met.), atliko net 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 2 kamuolius, 3 kartus apvogė varžovus, 6 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Su 25 taškais rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Aidanas Mahaney.