2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Kauno centre iškilo naujas biurų kompleksas

Vienoje judriausių Kauno vietų, netoli Santakos ir Kauno pilies, iškilo naujas biurų kompleksas „Jonavos 30“. Jį įgyvendino bendrovė „Realinija“, investavusi į projektą 3,5 mln. eurų, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Biurų kompleksas „Jonavos 30“
Biurų kompleksas „Jonavos 30“ / „Realinija“ nuotr.

Išskirtinės architektūros verslo centre, kurį sudaro du holu sujungti trijų ir penkių aukštų pastatai, jau išnuomota 70 proc. ploto. Naujojo biurų komplekso pirmasis aukštas skirtas unikaliai bendradarbystės erdvei, kuri išsiskirs ergonomišku išplanavimu ir komfortu dirbantiesiems.

Atsiliepė į augančią biurų paklausą

Naujasis 2500 kv. m ploto biurų kompleksas įsikūrė 17 arų teritorijoje Kauno centre, šalia pagrindinių miesto gatvių – Šauklių, Jonavos ir Jurbarko – sankirtos. Pastatas įsikūręs strategiškai svarbioje vietoje, patogiai pasiekiamoje tiek visuomeniniu, tiek ir nuosavu transportu. Statinio architektė – Gustė Kančaitė iš „Kančo studijos“.

„Kaunas pastaraisiais metais itin sparčiai vystosi, čia kuriasi nauji ir auga esami verslai, todėl šiuolaikiškų ir patogių biurų paklausa yra padidėjusi. Verslo centras neseniai užbaigtas, tačiau 70 proc. pastato jau esame išnuomoję. Įgyvendindami šį projektą ypatingą dėmesį skyrėme kokybiškam įrengimui bei sprendimams, užtikrinantiems dirbančiųjų komfortą ir produktyvią veiklą“, – sakė UAB „Realinija“ direktorius Kęstutis Graužinis.

„Realinija“ nuotr./Biurų kompleksas „Jonavos 30“
„Realinija“ nuotr./Biurų kompleksas „Jonavos 30“

Biurų komplekso patalpos erdvios ir šviesios, įdiegti modernūs inžineriniai sprendimai bei technologijos: pakeliamos grindys ir modulinių pertvarų sistemos, automatizuota pastato valdymo sistema, patalpose dujinio šildymo, vėdinimo ir vėsinimo sistemos yra kompiuterizuotos, todėl gali būti valdomos nuotoliniu būdu. Taip pat yra įrengtas liftas, prie pastato numatytos 75 antžeminės ir požeminės parkavimo vietos.

Išskirtinė bendradarbystės erdvė

Projekto vystytojai pirmąjį komplekso aukštą nusprendė paskirti bendradarbystės erdvei, kurios plotas sieks 350 kv. metrų. Ji unikali tuo, kad bus išnaudojami tokių erdvių privalumai, išvengiant trūkumų – kiekvienai čia dirbančiai komandai bus projektuojama atskira darbo erdvė, o bendravimui, idėjų keitimuisi bus skirtos specialios zonos – virtuvėlės, susitikimų kambariai.

„Kuriantis ir plečiantis startuolių ekosistemai, augant IT paslaugų įmonėms, populiarėja bendradarbystės erdvės, kuriose gali susiburti ir šalia dirbti įvairių sričių įmonės ir darbuotojai, drauge išnaudodami savo veiklų sinergijos galimybes. Tačiau pasaulyje vis garsiau kalbama apie tai, kad atviros biurų erdvės vargina dirbančiuosius, trukdo susikaupti ir dirbti efektyviai. Dėl to pasiūlėme unikalų rinkoje sprendimą, kuris leidžia išvengti šių trūkumų ir išnaudoti svarbiausius bendradarbystės erdvių privalumus. Komandos turės atskiras darbo erdves, netrukdys viena kitai, bus užtikrintas jų privatumas, tačiau kartu bus galimybė tarpusavyje bendrauti specialiai tam numatytose zonose“, – sakė K.Graužinis.

„Realinija“ nuotr./Biurų kompleksas „Jonavos 30“
„Realinija“ nuotr./Biurų kompleksas „Jonavos 30“

Poilsiui – stogų terasos

Dar vienas šio projekto išskirtinumas – tai poilsiui pritaikytos stogų plokštumos, kuriose įrengtos jaukios ir erdvios terasos.

„Pradėję įgyvendinti projektą, iškart atkreipėme dėmesį, kad yra galimybė išnaudoti stogus ir ant jų įrengti jaukias poilsiui skirtas terasas, nors pradiniame projekte to nebuvo numatyta. Lietuvoje nėra daug saulėtų ir šiltų dienų, todėl galimybė geru oru per pietų pertrauką jaukiai pasėdėti lauke, o galbūt net ir išeiti padirbėti gryname ore – dar vienas sprendimas čia dirbančių žmonių komfortui užtikrinti“, – sakė K.Graužinis.

Tarp pirmųjų šiame biurų komplekse įsikūrusių įmonių – „Data Dog“, „Rutronik Elektronische Bauelemente GmbH“ ir kitos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką