prieš 1d.
Kur dažniausiai valgote pietus darbe?
Nešuosi maistą iš namų
0% | balsų: 0
0% | balsų: 0
Valgau kavinėje ar restorane
0% | balsų: 0
0% | balsų: 0
Einu į valgyklą
0% | balsų: 0
0% | balsų: 0
Perku maistą parduotuvėje
0% | balsų: 0
0% | balsų: 0
Pietų dažniausiai nevalgau
0% | balsų: 0
0% | balsų: 0
Dirbu iš namų
0% | balsų: 0
0% | balsų: 0
Rezultatai
| viso balsavo : 0