Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 25d. 19:00

15min organizuojama Vasaros viktorina be atsakymų variantų

Nacionalinės viktorinos Vasaros turas Ar žinai?
Nacionalinės viktorinos Vasaros turas
Sveiki atvykę į 15min organizuojamos Nacionalinės viktorinos Vasaros turą! Šiame straipsnyje rasite Vasaros viktorinos versiją be atsakymų variantų. Rekomenduojame užduotis spręsti ne telefone, o kompiuteryje – bus patogiau.

Spręsdami sunkesnę versiją, atsakymus turėsite įrašyti patys. Įrašyti atsakymus galite tiek didžiosiomis, tiek mažosiomis raidėmis, tiek su lietuviškomis raidėmis, tiek be.

Tačiau rašykite be klaidų ir parašę atsakymą atkreipkite dėmesį, ar netyčia nesusipynė pirštai ir nesumaišėte raidžių, antraip atsakymas nebus įskaitytas!

Visur atidžiai skaitykite ir rašykite tik tai, ko prašoma klausime. Pvz., jei klausimas klausia muzikos grupės pavadinimo, rašykite grupės pavadinimą, o ne dainos pavadinimą ar grupės lyderio pavardę.

Jei klausimo atsakymas yra žmogus, rašykite tik jo pavardę – vardo rašyti nereikia, nebent pačiame klausime pasakyta kitaip.

Jei atsakymo į klausimą nežinote, įrašykite raidę X – sistema tai traktuos kaip neteisingą spėjimą. Nežinodami galite ir bandyti spėti – už klaidingus spėjimus taškai atimami nėra.

Teisingus atsakymus išvysite ir savo rezultatą sužinosite baigę testą – po atskirų klausimų atsakymai rodomi nebus.

Į prizus pretenduoti, deja, jau nebegalite, nes pagrindinis viktorinos laikas baigėsi. Bet vis dar galite išspręsti užduotis savo malonumui.

Lengvų klausimų viktorinoje yra nedaug ir tikrai žinosite ne viską. Tačiau labai tikimės, kad sužinosite naujų ir įdomių faktų apie Lietuvą!

Viktoriną be atsakymų variantų rasite žemiau. Sėkmės! O jei vis dėlto pradėję spręsti viktoriną nutarsite, kad norite spręsti viktoriną su atsakymų variantais, ją rasite paspaudę šią nuorodą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:48
02:03
05:50

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie "Ar Žinai?"