Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 25d. 19:00

15min organizuojama Vasaros viktorina įvyko: klausimus rasite čia

Nacionalinės viktorinos Vasaros turas Ar žinai?
Nacionalinės viktorinos Vasaros turas
Sveiki atvykę į 15min organizuojamos Nacionalinės viktorinos Vasaros turą! Čia jūsų laukia 45 klausimai apie Lietuvą, suskirstyti į tris temas – Vasaros muzika, Vasarojam Lietuvoj ir Olimpinės žaidynės.

Viktorinos užduotis rasite šiek tiek žemiau. Bet pirmiausia – taisyklės. Atidžiai jas perskaitykite.

Nacionalinės viktorinos Vasaros turą sudaro 45 klausimai, pobūdžiu panašūs į kasmet 15min organizuojamos populiarios Nacionalinės viktorinos klausimus. Visi viktorinos klausimai yra susiję su Lietuva.

Viktorina suskirstyta į 3 temas po 15 klausimų. Pirmoji tema – VASAROS MUZIKA. Kadangi dabar vasara, ši tema susijusi būtent su įvairiais lietuviškais muzikos kūriniais apie vasarą, atostogas, karštį ir t. t.

Svarbu – šįkart pirmą kartą į tokio pobūdžio viktoriną įtraukėme ir audioįrašus! Tai reiškia, kad kiekviename klausime kaip papildoma pagalba skambės ir dainos ištrauka. Jei esate sprendę 15min muzikinius testus – principas panašus.

Jei neturite galimybės įsijungti garso ir pasiklausyti dainos, visi klausimai suformuluoti taip, kad ir be audio pagalbos būtų įmanoma į juos atsakyti. Bet audio pagalba daug kur gali palengvinti atsakymo radimą.

Muzikinė testo dalis parengta bendradarbiaujant su lietuviškos muzikos portalu Pakartot.lt. Visas testo dainas galite rasti jame. Skatiname klausytis muzikos šiame portale.

Antroji tema – VASAROJAM LIETUVOJ! Ji vadinasi taip pat kaip ir 15min vasaros projektas, kviečiantis atrasti gražiausias Lietuvos vietas. Šios temos klausimai bus susiję būtent su įdomiomis lankytinomis vietomis visoje Lietuvoje – tiek gamtos, tiek žmogaus kūriniais.

Trečioji tema – OLIMPINĖS ŽAIDYNĖS. Ši tema skirta Lietuvos sportininkams, jų dalyvavimui ir pasiekimams olimpinėse žaidynėse – tiek praeities, tiek šiose.

Kiekvienas viktorinos dalyvis prieš spręsdamas gali pasirinkti vieną iš dviejų viktorinos versijų – lengvesnę arba sunkesnę.

Klausimai abiejose versijose beveik identiški, bet pasirinkus lengvesnę versiją atsakymus galima rinktis iš 4 variantų. Tad dalyviai, nežinodami atsakymo, gali bandyti jį išmąstyti „atmetimo būdu“ arba tiesiog atspėti. Panašiai kaip kasdieniuose 15min portalo testuose.

Tuo tarpu pasirinkę sunkesnį variantą dalyviai atsakymų variantų neturės – įrašyti atsakymą turės patys. Panašiai kaip Nacionalinėje viktorinoje.

Spręsti užduotis ir pretenduoti į prizus buvo galima nuo 2021 m. liepos 25 d. 19 val. iki 2021 m. liepos 26 d. 19 val.

Trims viktoriną per šį laiką išsprendusiems dalyviams, atrinktiems burtų keliu, atiteks rėmėjo „Ranigast SOS“ prizai. Dar 15 laimingųjų skirsime skatinamuosius prizus – 15min mokamo turinio MAX metines prenumeratas.

Dabar viktoriną vis dar galite spręsti savo malonumui.

Atsakyti į visus klausimus skirta 30 minučių, kurios bus pradėtos skaičiuoti, kai nuspręsite pradėti viktoriną ir išvysite pirmąjį klausimą. Visus klausimus atsakyti turite vienu prisėdimu – laiko sustabdyti negalima.

Kad ir kurią versiją spręsite, atsakymus išvysite tik baigę viktoriną. Kol atsakymai užsikraus, gali tekti luktelti kelias minutes.

Jeigu norite spręsti lengvesnį viktorinos variantą, spauskite mygtuką „Pradėti“ po užrašu „2021 m. Vasaros viktorina su atsakymų variantais“. Jei norite mesti sau rimtesnį iššūkį spręsdami sunkesnį viktorinos variantą, spauskite šią nuorodą ir pateksite į straipsnį, kuriame jį rasite.

Visus viktorinos klausimus kūrė rubrikos „Ar žinai?“ redaktorius Ugnius Antanavičius.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:50
01:14
00:27

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie "Ar Žinai?"