2017 06 04

Įtemptame mače C.Wozniacki nugalėjo S.Kuznecovą ir pateko į „Roland Garros“ ketvirtfinalį

Caroline Wozniacki pirmą kartą po septynerių metų pertraukos pasiekė „Roland Garros“ turnyro ketvirtfinalį. Danijos tenisininkė po gražios ir įtemptos kovos 6:1, 4:6, 6:2 nugalėjo 2009-ųjų metų šio turnyro čempionę Svetlaną Kuznecovą. Tai buvo pirma abiejų patyrusių teniso žaidėjų akistata ant grunto.
Caroline Wozniacki
Caroline Wozniacki / „Scanpix“ nuotr.

„Svetlana yra puiki žaidėja. Ypač ant grunto, todėl aš žinojau, kad nebus lengva,“ – po pergalės kalbėjo Caro.

Apskritai tai buvo 14-a abiejų tenisininkių akistata karjeroje ir aštunta danės pergalė.

11-a pagal skirstymą C.Wozniacki 2010-aisiais metais pasiekė savo geriausią rezultatą Paryžiaus „Didžiojo kirčio“ turnyre, kai pateko į pusfinalį.

Stebinantį žygį varžybose tęsia 290-a pasaulio raketė Petra Martič. Po kvalifikacijos į pagrindines varžybas patekusi Kroatijos tenisininkė 6:1, 6:1 nugalėjo Latvijos atstovę Anastasiją Sevastovą ir pateko į aštuntfinalį.

P.Martič buvo pasiekusi vietą tarp 50-ies geriausių pasaulio tenisininkių, tačiau dėl nugaros traumos WTA klasifikacijoje stipriai nusirito žemyn.

„Scanpix“ nuotr./Petra Martič

Po 10-ies mėnesių pertraukos į varžybas sugrįžusi kroatė dėl vietos ketvirtfinalyje kovos su ukrainiete Elina Svitolina, kuri 6:4, 7:5 nugalėjo lenkę Magdą Linettę.