2017 07 16

Rusių duetas varžovėms išrašė riestainius ir iškovojo čempionių titulą Vimbldone

Ekaterina Makarova ir Elena Vesnina pirmą kartą karjeroje tapo Vimbldono čempionėmis. Antras pagal skirstymą turnyre Rusijos tenisininkių duetas finale įspūdingai 6:0, 6:0 nugalėjo Taivano atstovę Hao-Ching Chan ir rumunę Monicą Niculescu.
Ekaterina Makarova ir Elena Vesnina
Ekaterina Makarova ir Elena Vesnina / „Scanpix“ nuotr.

Tai trečias Rusijos tenisininkių laimėtas „Didžiojo kirčio“ turnyras karjeroje. 2013-aisiais metais jos laimėjo „French Open“ ir „US Open“ čempionatus.

Finalo mačas truko vos 54-ias minutes. 2015-aisiais metais E.Makarova ir E.Vesnina tapo Vimbldono vicečempionėmis.

„Tai buvo mūsų tikslas nuo toks akimirkos, kai pradėjo žaisti drauge, - kalbėjo E.Vesnina. – Prieš dvejus metus trečiame sete pralaimėjome 7:5. Mes jautėme, kad čia dar ne viską padarėme. Dabar tai ypatingas jausmas mums.“

Pirma pagal skirstymą Vimbldone moterų dvejetų amerikietės Bethanie Mattek-Sands ir čekės Lucie Safarovos pora iš varžybų pasitraukė antrame rate, kai šiurpią traumą patyrė B. Mattek-Sands.