Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 25d. 20:56

„BESL Pro“ turnyre Taline triumfavo Lietuvos komanda

BESL PRO lyga
BESL nuotr. / BESL PRO lyga

Lapkričio 23 d. Taline vykusiame „BESL Pro“ „CS:GO“ turnyro finale lietuvių komanda iškovojo pergalę prieš latvius „Sacramento“ rezultatu 3-0 (16-8, 16-10 ir 16-12).

Pirmąjį serijos žemėlapį, „Mirage“ pasirinko komanda „Akatsuki“. Lietuvių komandos žaidėjas Armandas „maty“ Kneita dar pirmajame raunde sugebėjo vienas eliminuoti net 4 oponentus. Pirmajame kėlinyje „Akatsuki“ laimėjo 11 raundų, o jų oponentai – keturis. Antrajame kėlinyje lietuvių gynybą atrėmė puolimus ir pirmąjį žemėlapį laimėjo 16-8.

„Nuke“ žemėlapį pasirinko latvių komanda „Sacramento“. Pirmoji žemėlapio dalis prasidėjo lietuvių naudai, nes šie laimėjo pirmuosius du raundus. Šį sykį „Sacramento“ laimėjo neįtikėtiną raundą su pistoletais ir atsikovojo du raundus savo naudai. Pergalinga serija truko neilgai, o lietuviai kėlinio pabaigoje įgijo penkių raundų persvarą. Latviams gerai sekėsi gintis prieš lietuvių puolimus, nes jie užsitikrino papildomus 3 raundus. Sekančiuose raunduose latvių ekipai nepavyko atremti lietuvių atakų ir „Akatsuki“ laimėjo „Nuke“ rezultatu 16-10.

Kaip ir pirmuosiuose žemėlapiuose, lietuvių komanda „Akatsuki“ surinko didžiąją dalį raundų pirmajame kėlinyje. Antrojoje žaidimo pusėje sužibėjo „Sacramemto“ žaidėjas Edvards „hek“ Zakrevskis, atlikęs daug nušovimų. Jo sugebėjimai leido latviams pasivyti oponentus ir išlyginti rezultatą 10-10. Visgi latviams nepavyko užsitikrinti pergalės dviejuose raunduose, kuriuose turėjo persvarą, o tai ir lėmė trečiojo žemėlapio pralaimėjimą.

„Akatsuki“ yra trečioji lietuvių sudėtis, laimėjusi „BESL Pro“ finalus. Pirmąjį ir trečiąjį sezoną laimėjo kita lietuvių komanda – „1337HUANIA“. Kol kas vienintelė Baltijos šalis, nelaimėjusi „CS:GO“ finalų, yra Estija.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:52
08:29
03:24

Esports namai

Maistas