2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„LOUD“ tapo „Valorant“ pasaulio čempionais

Praėjusiais metais „Valorant“ didžiausiame turnyre „Champions“ rungėsi komandos iš EMEA regiono, „Gambit“ Esports ir „Acend“, kurio metu pastaroji triumfavo 3:2. Šiais metais VCT susidūrė dvi komandos iš Amerikos: „LOUD“ ir „OpTic Gaming“.
Valorant Champions 2022
Valorant Champions 2022 / "vlr.gg" nuotr.

Prieš metus tokios komandos kaip „LOUD“ apskritai nebuvo, o dabar jie yra pirmieji pasaulio čempionai iš Brazilijos. Prieš prasidedant finalams, į sceną žengė „Valorant“ darbuotojai pranešti keletą svarbių naujienų. Johnas Needhamas, esporto prezidentas, ir Whalenas Rozelle, pasaulinis esporto vadovas, šoktelėjo į transliaciją, norėdami užsiminti apie būsimą LAN Japonijoje. Anna Donlon, žaidimo vykdomoji prodiuserė, dar kartą patvirtino, kad ateinančiais metais bus įdiegta žaidimo turnyrų sistema, kodiniu pavadinimu „Premier“.

Finale įtampos netrūko. Pirmajame žemėlapyje „Ascent“ prireikė pratęsimo, kurį brazilai sugebėjo laimėti rezultatu 15-13. Visgi „Bind“ žemėlapyje amerikiečiai išlygino seriją po nepriekaištingo pirmojo kėlinio rezultatu 13-6. Trečiasis žemėlapis „Breeze“ pareikalavo net dviejų pratęsimų. Visgi brazilai palaužė savo oponentus rezultatu 16-14.

"Jaxon" nuotr./Komanda "LOUD"
"Jaxon" nuotr./Komanda "LOUD"

Paskutiniajame serijos žemėlapyje „Haven“ amerikiečiams pritrūko jėgų ir brazilai užsitikrino pirmąjį pasaulio čempionų titulą laimėdami 13-5. Rezultatyviausias žaidėjas „LOUD“ gretose buvo Erick „aspas“ Santos, surinkęs 137 ADR reitingą. Visgi serveryje produktyviausais buvo „OpTic“ žaidėjas Jaccob „yay“ Whiteaker, turėjęs 140 ADR reitingą.

Su šia pergale „LOUD“ parsivežė 300 tūkst. JAV dolerių prizinį fondą, tuo tarpu „OpTic“ už antrąją vietą gavo 150 tūkst. dolerių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“