Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 28d. 18:39

„Miami Heat“ bei „Orlando Magic“ žengia į esportą – nusipirko teises į „Misfits Gaming“

„Miami Heat“ ir „Orlando Magic“ pradės bendradarbiavimą su „Misfits Gaming“
„Miami Heat“ ir „Orlando Magic“ pradės bendradarbiavimą su „Misfits Gaming“

Floridoje esanti „Misfits Gaming“ organizacija praplėtė savo spektrą ir pasirašė sutartį su NBA lygos klubais „Miami Heat“ bei „Orlando Magic“. Sutarties tikslas – plėtoti savo veiklą tiek Floridoje, tiek visame pasaulyje bei sukurti geresnes rėmimo galimybes sporto komandose.

Lagenas Nashas, „Misfits Gaming“ partnerysčių viceprezidentas, teigė, jog „Miami Heat“ bei „Orlando Magic“ organizacijos yra inovatoriai sporto pasaulyje, todėl galimybė su jais bendradarbiauti yra išskirtinė ir ja reikia labai didžiuotis. Anot jo, ši partnerystė Floridoje apjungs NBA ir esporto franšizių pamatus, kurie padės pritraukti specialistus ir plėtoti esportą valstijoje.

Bendradarbiavimo sutartis suteiks galimybę NBA komandoms naudotis „Misfits Gaming“ ištekliais siekiant bendrų partnerystės tikslų. Dvi minėtosios NBA organizacijos pažadėjo, jog MG organizacijai padės marketingo, reklamos bei pardavimų srityje.

„Miami Heat“ korporatyvinių reikalų viceprezidentas Glenas Oskinas teigė, jog organizacija nuo pat pradžių stipriai palaikė MG ir labai didžiuojasi tuo, jog ši organizacija išsivystė į vieną iš pirmaeilių esporto organizacijų pasaulyje. Pasak jo, „Heat“ komanda stengsis padaryti šią esporto organizaciją kuo labiau matoma Floridoje ir tuo pačiu padėti NBA franšizės organizacijoms žengti tolimesnius žingsnius į esporto pasaulį. G.Oskinas tiki, jog tai padės visoms trims sutarties šalims.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/