Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

O. Zinčenka debiutavo profesionalioje „Counter-Strike 2“ lygoje

CS2 bendruomenė tapo liudininkais neįtikėtino fakto – profesionalus futbolininkas Oleksandras Zinčenka debiutavo CS2 turnyre.
Oleksandras Zinčenka
Oleksandras Zinčenka / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Dar prieš kelias dienas Ukrainos futbolo pažiba su Londono „Arsenal“ ekpos marškinėliais rungtyniavo Anglijos „Premier“ lygos mače prieš „Liverpool“, o vakar debiutavo „YaLLa Compass Spring“ lygoje su savo paties esporto organizacijos CS2 komanda „Passion UA“.

Visų nuostabai 27-erių ukrainietis nebuvo tik statistas mače – prisijungęs į serverį antrajame žemėlapyje ir pekeitęs Eduardą „zeRRoFIX" Petrovskyį, Zinčenka padėjo savo penketukui sugrįžti į mačą pralaimint 0-9 ir pratęsiant seriją iki trijų žemėlapių prieš „BLEED“ ekipą.

Bendrai futbolininkas viso nušovė 22 varžovus ir 26 sykius pats mirė, o aukščiausias jo reitingas susitikime buvo užfiksuotas „ancient“ žemėlapyje ir siekė 0.95. Jis niekuo nenusileido varžovų žaidėjams Josefui „faveN" Baumannui ir Tsvetelinui „CeRq" Dimitrovui, kurie jau ne vienerius metus rungtyniauja CS2 profesionaliai.

Zinčenka „Passion UA“ įkūrė praėjusių metų vasaros pabaigoje ir tuomet ne kartą buvo užsiminęs, jog jis nebus tas savininkas, kuris tiesiog slepiasi už žaidėjų nugarų. Būtent tą jis ir įrodė vakar rungtyniaudamas už savo organizacijos komandą, kas atkreipė viso pasaulio dėmesį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Kaip atnaujinti namus išleidžiant iki 15 eurų? Į pagalbą pasitelkite tekstilę
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius