Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 lapkričio 24d. 18:23

„OMEN Reactor“ – grubus transformeris rimtam žaidimui

OMEN Reactor
OMEN Reactor
„OMEN Reactor“ pelė, pirmą kartą ją pamačius atrodo gal ir keistai, tačiau pradėjus ją naudotis ir susiderinus visus nustatymus tampa kiekvieno žaidimo patirtį papildančiu elementu.

„OMEN Reactor“ yra visiems puikiai žinomo „HP“ prekinio ženklo „OMEN“, skirto konkrečiai žaidimams, produktas. „OMEN“ gamina praktiškai viską nuo aksesuarų, pelių, ausinių, klaviatūrų iki pačių kompiuterių. Šią pelę galime dėti į kiek brangesnių ir labiau patyrusiems žaidėjams skirtų produktų lentyną.

Pirmas dalykas, mane nustebinęs šioje pelėje – nedidelė metalinė salelė, pritvirtinta prie pelės. Jos paskirtis yra neleisti nykščiui atsidurti ant pelės kilimėlio ir taip trikdyti sklandų jos slydimą kilimėliu. Turiu pasakyti, kad po pirmo „Counter Strike“ mačo įsimylėjau šią mažą, iš pažiūros keistą smukmeną. Papildomi mygtukai yra virš nykščiui skirtos vietos ir veikia puikiai.

Pelės išvaizda visų pirma yra kiek neįprasta dėl minėtos salelės nykščiui. „OMEN Reactor“ panaši į transformerį, nes turi kelis reguliuojamus elementus. Dar vienas išvaizdos elementas – šviečiantis „OMEN“ logotipas manęs nerzina ir atrodo pakankamai stilingai.

Pati pelė nėra didelė ar masyvi, ji tikrai kur kas mažesnė, nei anksčiau aprašyta „OMEN Vector Wireless“. Tačiau ji turi vieną didelį pliusą – pelės dalis, kuri skirta pasidėti delno daliai arčiau rankos sąnario turi mechaniškai reguliuojamo aukščio funkciją. Tai labai pravartu, nes galite nusistatyti patys, kiek giliai į delną „guls“ pelė. Pelės mygtukai nėra tylūs, skleidžia garsą, kas man visada yra pliusas. Man norisi girdėti atsaką su pele atliekant veiksmus. Gal tai įprotis, bet man tai svarbus elementas.

„OMEN Reactor“ yra laidinė pelė ir tai yra tikriausiai vienintelis žymus šio produkto minusas. Nors laidas ir yra tvirtas, metalinis, tačiau man, jau perėjusiam prie belaidės pelės, jis trukdo. Yra visokių nuomonių šiuo klausimu, tačiau lieku prie savo – be laido „OMEN Reactor“ būtų nuostabi pelė.

Mano verdiktas – „OMEN Reactor“ yra gera pelė tiems, kas mėgsta savo žaidiminę aplinką pritaikyti prie savo poreikių. Tai tvirta, patogi ir patikima pelė. Ją galite rasti mūsų partnerio „Topo centras“ tinklalapyje. Jei jums netrukdo „OMEN Reactor“ laidas, nedvejokite, šis produktas yra puikus pasirinkimas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

01:27:07
01:32
01:48

15min metų knygų rinkimai

Naujas testas

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams