Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 30d. 16:17

Paaiškėjo pusė „Red Bull Solo Q“ finalo dalyvių!

Red Bull Solo Q čempionatas
Red Bull Solo Q čempionatas

Šį sekmadienį startavo „League of Legends“ dvikovų čempionato „Red Bull Solo Q“ atrankinės varžybos. Pirmajame jų etape, į kurį pasisekė sutilpti 512 žaidėjų, nors norą dalyvauti išreiškė net 1249, paaiškėjo 4 stipriausieji. Dar 4 finalo dalyviai paaiškės gruodžio 6 d., o pats finalas vyks gruodžio 13 d.

Pirmosios atrankos atskleidė ir žaidimo aktualumą Lietuvoje – pirmi 400 atrankų dalyvių savo dalyvavimą patvirtino vos per dešimt minučių nuo registracijų tvirtinimo paskelbimo, ir itin aukštą varžybų lygį. Nors registracija buvo atvira ir prieinama visiems, dėl galimybės pasirodyti finale susikovė ne tik mėgėjai, bet ir daugybė žinomų žaidėjų. Tik ne visiems jų, kaip, pavyzdžiui, Dethron, Rimtuoliui ar Optimas, pavyko papulti į finalinį ketvertuką.

Pirmaisiais finalo dalyviais tapo:

• 1Alone (AKA Zty)
• 2xg (AKA DoubleG)
• Saulius Lukošius
• Yashiro

Yashiro ir Saulius yra žinomi kaip itin aukšto lygio žaidėjai, kurie transliuoja savo mačus. Pavyzdžiui, Saulius Rytų Europos serveryje šį sezoną pasiekė pirmą vietą, taip pat jis turi nemažai patirties užsienyje, kur žaidė už ORIGEN (Ispanija), TEAM CAPADOCCIA (Turkija) ar NATUS VINCERE (trumpinasi į Na‘Vi) (Rusija). Baltijos regione jis žaidžia už gerai žinomą IRON WOLVES ekipą.

Yashiro tuo tarpu žaidė Lenkijoje ir Baltijos lygoje – skirtinguose sezonuose pastarojoje jis yra laimėjęs ir antrą, ir pirmą vietas. Na, o 1Alone (Zty) pirmame Baltijos esporto lygos sezone kartu su komanda TURING ESPORTS irgi yra laimėjęs pirmąją vietą. Didžiausias ketvertuko netikėtumas – seniau gerai žinomas žaidėjas DoubleG, kuris buvo Europoje dominavusios FNATIC ekipos pakaitinis žaidėjas ADC pozicijoje.

Taigi, ketvertukas yra itin stiprus. Tuo pačiu – ir patyręs, ir įgudęs. Ypač žaisti su išsirinktais čempionais. Nors neretai žaidėjai bando nuslėpti, su kuo įveikė atrankas, kad finale pateiktų daugiau siurprizų, tačiau galima spėti, jog 1Alone (Zty) žaidė už IRELIA, o Yashiro – LUCIAN.

Nemažas siurprizas, o ir nemaža nesėkmė buvo Yashiro susidūrimas su Optimas pakankamai ankstyvoje atrankų stadijoje – tai vieni stipriausių žaidėjų iš visų susirinkusių sekmadienį. Po itin įtemptos dvikovos (2-1) laimėjo Yashiro. Na, o kalbant apie įtampą, verta paminėti tai, kad ne vienas žaidėjas, minėjo itin didelę „sėkmės“ svarbą atrankose. Kaip kad Saulius, papasakojęs kad vos per plauką liko gyvas, sugebėjo grįžti iki bazės, pasitempti, ir galų gale laimėti dvikovą.

Taigi, antrosios „Red Bull Solo Q“ atrankos vyks kitą sekmadienį – ir panašu, kad jos gali būti dar labiau įtemptos! Čempionato taisyklės leidžia žaidėjams, neįveikusiems pirmosios kvalifikacijos, dalyvauti antrojoje, tad tikėtina, kad šia taisykle bus pasinaudota. Taigi, prognozuojame daugybę sugrįžimu – tik šįkart žaidėjai jau bus pasisėmę pirmųjų atrankų patirties.

Daugiau apie turnyrą skaitykite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/