Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gruodžio 15d. 01:17

Paskelbtos ESEA Europos CS:GO sezono datos: „Timechasers“ atstovaus Lietuvai „Main“ divizijoje

Naujas ESEA sezonas
Timechasers nuotr. / Naujas ESEA sezonas

ESEA, pradėję veiklą nuo 2003 metų, yra viena didžiausių platformų pasaulyje, per kurią vyksta didžiosios „Counter-Strike: Global Offensive“ žaidimo lygos ir turnyrai. Šioje platformoje vyksta ir ESEA lyga, kuri kiekvieną sezoną siūlo 180 tūkst. JAV dolerių priziniame fonde ir yra išskaidyta per skirtingas divizijas pagal pajėgumą. Vienas sezonas vidutiniškai trunka 4 mėnesius, kurį sudaro 16 mačų reguliariajame sezone, o paskui pereinama į atkrintamąsias, kurios ir sprendžia komandų kylimą tarp skirtingų divizijų.

Šiuo metu, lietuviai „Timechasers“ yra aukščiausioje divizijoje iš visų Lietuvos komandų (Main), tačiau čia jau yra užsibuvę jau du sezonus. Pirmą kartą šioje divizijoje CS:GO penketukas parodė itin gerus rezultatus, tačiau likus vienai pergalei, viskas sprūdo iš rankų ir sezoną baigė 9-toje vietoje, kai kelialapiui į aukštesnę diviziją reikėjo patekti į top 8. Verta paminėti, kad būtent 8 vietoje liko vienas stipriausių Portugalijos esporto klubų „Vodafone Giants“, tad konkurencija „Main“ divizijoje yra itin didelė.

Po antrojo bandymo „Main“ divizijoje, lietuviai liko 33 vietoje, tad artėjančiam sezonui buvo visiškai perdaryta buvusi komanda, tačiau kas vilkės „Timechasers“ marškinėlius, dar nepranešama.

Naujasis, jau 36-tas ESEA lygos sezonas prasidės sausio 18 dieną ir tęsis iki balandžio 18 dienos. Reguliaraus sezono 16 mačų turi būti sužaista iki kovo 22 dienos, o likusį laiką vyks svarbiausios kovos – atkrintamosios. Norint patekti į atkrintamąsias, pasibaigus reguliariojo sezono kovoms, reikia patekti į top 24 arba top 32 (priklausomai nuo dalyvaujančių komandų skaičiaus). Prognozuojama, kad ESEA Europos „Main“ divizijoje turėtų dalyvauti iki 96 komandų, o tai reikštų, kad tik į top 8 patekusios komandos pakils į „Advanced“ diviziją.

Praėjusį sezoną Lietuviai ESEA lygoje (po reguliaraus sezono) užėmė šias vietas:

Main Division (90 komandų):
Timechasers 9-7 (33 vieta);
Intermediate Division (154 komandos):
Join The Force EU 13-3 (4 vieta);
AVANTIURA 8-8 (74 vieta);
Open Division (515 komandų):
FK Ekranas 9-7 (205 vieta),
Team Frantic Junior 7-9 (288 vieta),
reOs 5-11 (383 vieta),
Lex Artis 5-11 (395 vieta).

Lietuvių „Timechasers“ kovas visada galite stebėti tiesiogiai su lietuvišku komentavimu, o daugiau informacijos rasite jų Facebook paskyroje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

00:50
01:15
17:19

Esports namai

URBAN˙/