Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 09, 10:38

Robertas „Carcass“ Mikuckis ir jo treniruojama „G2 Gozen“ iškovojo dar vieną titulą

Robertas „Carcass“ Mikuckis ir jo treniruojama moterų „Valorant“ komanda „G2 Gozen“ laimėjo „Game Changers EMEA Series 2“ turnyrą – vieną prestižiskiaušių moterų čempionatų šioje disciplinoje
"G2 Gozen" komanda
"G2 Gozen" komanda / Roberto Mikuckio asmeninis archyvas

Šiame Artimųjų Rytų bei Europos regiono turnyre dalyvavo 32 komandos. Tai yra trečias„G2 Gozen“ iškovotas titulas iš eilės – vos prieš tris mėnesius ši komanda sugebėjo laimėti šių metų pirmojo sezono čempionatą, o 2021 m. lapkričio pabaigoje jiems pavyko laimėti paskutinio tų metų sezono titulą. Šio turnyro prizinį fondą sudarė 30 tūkst. eurų.

G2
G2

Roberto „Carcass“ Mikuckio treniruojamas penketukas dominavo viso turnyro eigoje – atkrintamųjų etape „G2 Gozen“ nepralošė nei vieno žemėlapio. Savo kelyje link finalų joms pavyko palaužti „BJK FE“, „Futbolist JEFF“, „Guild X“ bei „RiX.GG Lightning“ komandas.

Finalinėje dvikovoje, kuri vyko formatu iki trijų žemėlapių pergalių, „G2 Gozen“ vėl susitiko su „Guild X“. Finale „G2 Gozen“ pratęse savo įspūdingą pasirodymą ir sutriuškino oponentes 3-0 (13-8 Breeze, 15-13 Ascent, 13-10 Ascent). Rezultatyviausia žaidėja visame turnyre buvo „G2 Gozen“ atstovė Michaela „mimi“ Lintrup, turėjusi 1.52 reitingą.

Su šia pergale „G2 Gozen“ komandai ne tik pavyko laimėti 10 tūkst. eurų, tačiau ir užsitikrinti vietą pasaulio moterų čempionate.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą