Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 29, 15:03

Šį savaitgalį paaiškės, kas atstovaus Lietuvai „League of Legends“ 1v1 čempionate Niujorke

Praėjusią savaitę Lietuvoje startavo oficialaus „League of Legends“ vienas prieš vieną čempionato „Red Bull Solo Q“ atrankos, per kurias paaiškėjo aštuonetas stipriausių žaidėjų, kurie susirungs nacionaliniame finale. Spalio pirmosios vakare du iš jų namo grįš su prizais, o vienas laimės kelialapį į čempionato finalą Niujorke.
Red Bull Solo Q turnyras
Red Bull Solo Q turnyras / "Red Bull" nuotr.

Pirmoji atranka ketvirtadienį gyvai vyko „KTU Red Bull Gaming Hub“, kur geriausiai pasirodė DNA domas ir babygirl. Antrasis, didesnis etapas, kuriame dalyvavo 137 žaidėjai virtualiai vyko šį šeštadienį. Čia paaiškėjo dar šeši nacionalinio finalo dalyviai. Pirmasis jų – Arnax, kuris atstovavo Lietuvai praėjusiais metais. Ne tik atstovavo, bet ir iškovojo antrąją vietą pasauliniame finale.

Prie jo prisijungs rimtuolis ir nofas – abiems žaidėjams nepasisekė antradienio atrankoje, tačiau kadangi tasyklės leidžia sudalyvauti daugiau nei viename atrankų etape, šeštadienį jie prasimušė į finalistų sąrašą. Jį taip pat papildys jaunutis, benax9 bei tracknife.

"Red Bull" nuotr./Red Bull Solo Q turnyras
"Red Bull" nuotr./Red Bull Solo Q turnyras

Nacionalinis finalas spalio 1 dieną vyks „GG Arenoje“ Vilniuje – jį ves Edgaras iš „Power Hit Radio“, o komentuos puikiai bendruomenėje žinomas knok1 ir „Iron Wolves“ kapitonas Saulius, praėjusiais metais tapęs Lietuvos čempionu, tačiau dėl asmeninių priežasčių negalėjęs išvykti į čempionato finalą.

Nacionalinis finalas startuos 12 val. (ketvirtfinaliai), o nuo 16 val. prasidės gyva pusfinalių ir finalo transliacija.

Pranešimas spaudai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą