Dabar populiaru
Publikuota: 2021 vasario 22d. 11:47

VALORANT Champions Tour „Regional Masters“ turnyro dalyvių sąraše – kelios lietuvių pavardės

VALORANT Challengers Europe
„Riot Games“ nuotr. / VALORANT Challengers Europe

Vasario 20-21 dienomis vykusiame VCT (Valorant Champions Tour) Challengers 2 turnyre susitiko po 4 pirmosios ir antrosios atrankos laimėtojai, kurie kovojo dėl 4 vietų regiono čempionate. Turnyre susidūrė ir keletas komandų su žaidėjais iš Lietuvos, tad apžvelgiame viso turnyro situaciją.

Per pirmąją atranką puikiai pasirodęs Robertas „Carcass“ Mikuckis su „Wave“ komanda buvo užsitikrinę vietą Challengers 2 turnyre. Dėl kitų 4 vietų komandos turėjo varžytis atviroje kvalifikacijoje, kuri vyko vasario 16-19 dienomis.

Challengers 2 atvira kvalifikacija

Šiame etape dalyvavo keli šimtai komandų ir sužaidus keletą susitikimų likusios 32 komandos žaidė serijose iki 3 pergalių. Tarp jų galima buvo matyti lietuviškų vardų, tokių kaip „ceNder“, „vakk“, „feqew“ ar „Boo“. Visgi tik 4 komandos pateko į pagrindinį renginį, o tarp jų – „Alliance“ su Tautvydu "hype" Paldavičiumi ir Viliumi „krea6on“ Malinausku, „Team Heretics“ su Žygimantu „nukkye“ Chmieliausku.

Challengers 2 pagrindinis renginys

Pagrindiniame renginyje susitiko Challengers 1 laimėtojos su 4 komandomis iš Challengers 2 atviros kvalifikacijos. Įvyko ir lietuvių akistata tarp „Carcass“ ir „krea6on su „hype“.

Visi turnyro rezultatai:

  • Wave Esports 0:2 Alliance
  • Ninjas In Pyjamas 2:0 G2 Esports
  • FunPlus Phoenix 2:1 Fnatic
  • OG 0:2 Team Heretics

Laimėjusios komandos pasidalino 35 tūkst. eurų prizinį fondą ir turės galimybę pasirodyti „Regional Masters“ etape. Pralaimėjusios komandos turės dar vieną galimybę Challengers 3 etape, kuriame vėl kovos prieš 4 stipriausias atviros kvalifikacijos komandas.

Viso VCT turnyro formatas:

VIDEO: The VCT Tournament Format | 2021 VCT Challengers EU - S01 W01

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai