Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gruodžio 2d. 11:49

Vilniaus moksleiviams – galimybė atstovauti savo mokykloms CS:GO ir „League of Legends“ turnyruose

Kompiuteriniai žaidimai
123RF.com nuotr. / Kompiuteriniai žaidimai

Visi Vilniaus miesto moksleiviai kviečiami pailsėti nuo mokslų ir išbandyti jėgas „GG VILNIAUS TAURĖJE“! Šio turnyro metu išrinksime geriausią Vilniaus miesto mokyklą kompiuteriniuose žaidimuose „Counter Strike: Global Offensive“ ir „League of Legends“. Turnyre gali registruotis visos Vilniaus miesto mokyklos, kurios turėtų suburti komandas tik iš tos pačios mokyklos moksleivių. Į turnyrą gali registruotis ne daugiau nei dvi komandos į vieną žaidimą iš tos pačios mokyklos. Turnyre vietų skaičius yra ribotas, todėl skatiname kuo greičiau užsiregistruoti ir atstovauti savo mokyklai.

Visas turnyras yra organizuojamas nuotoliniu būdu, tad dalyviai galės dalyvauti saugiai savo namuose. „Counter Strike: Global Offensive“ ir League of Legends žaidimų formatas – 5 prieš 5, BO1 formatu (iki pirmos pergalės). Kvalifikacinės varžybos prasideda Gruodžio 14 d., nuo 17 val. iki kol liks po 4 stipriausias komandas. Turnyro pusfinaliai vyks Gruodžio 17-18 dienomis, o finalai – gruodžio 19 d. Norint laimėti finale komandai reikės nugalėti bent 2 kartus (BO3 žaidimo formatas). Pusfinaliai ir finalai bus transliuojami gyvai. Jų metu žiūrovai turės puikią galimybę laimėti ir prizų.


Renginio rėmėjai – „GG Gaming Lounge“, „Topo centras“ – „Euronics Group“, „Telia“, „Exoclass“, „Redfox hosting“, „Drapanas“ – įsteigė geriausioms komandoms prizinį fondą. Finalininkai bus apdovanoti įvairia kompiuterine technika, dovanų kuponais, kvietimais apsilankyti „geiminimo“ erdvėje ir kt. prizais.

Dalyvavimas šiame turnyre yra nemokamas, tačiau registracija vyks tik iki gruodžio 10 d. Registruotis galima čia:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/