Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gruodžio 20d. 17:50

„World of Warcraft“ sugrįžimas: „Blizzard“ atskleidė kitų metų disciplinos planus

AWC čempionatas
AWC čempionatas

Jungtinių Amerikos Valstijų žaidimų kūrėja „Blizzard Entertainment“ atskleidė savo planus dėl „World of Warcraft“ esporto disciplinos 2021 metams.

Kompanija pranešė, jog keturioliktasis „Warcraft“ čempionatas „Arena World Championship“ (AWC) bus padalintas į du sezonus, kuriuos vainikuos rudenį įvyksiantis „AWC: Shadowlands 2021“ finalas.

Nuo šeštadienio Europos ir Šiaurės Amerikos organizacijos gali registruotis pirmojo sezono turnyrams. Jų prizinius fondus sudarys 10 tūkst. dolerių ir AWC čempionato taškai. Aštuonios geriausios regionų komandos pateks į keturias savaites truksiančias „Circuit“ varžybas, kurias sudarys grupių etapai ir atkrintamosios.

Šio turnyro priziniame fonde bus 160 tūkst. dolerių, o keturios geriausios kiekvieno regiono komandos užsitikrins vietą pirmojo sezono finale, kuriame jau rungsis dėl 200 tūkst.

AWC sistema
AWC sistema

Naujame sezone Kinija sudarys atskirą AWC regioną, tuo tarpu likusio pasaulio šalys žais vadinamajame "Mythic Dungeon International" regione. Kinijos ir MDI čempionatą sudarys keturi turnyrai, kuriuos vainikuos finalas.

MDI sistema
MDI sistema

Apskritai AWC čempionatų komandos 2021-aisiais rungsis dėl 900 tūkst. dolerių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

00:50
01:15
17:19

Esports namai

URBAN˙/