Laisvas žodis nereiškia palaidas.  Prenumeratai iki - 60%
2020 03 04

Alsuoja „Žalgiriui“ į nugaras: baskai šventė pergalę Bavarijoje

Dėl vietos Eurolygoje toliau aktyviai kovoja Vitorijos „Baskonia“ (11-16) klubas, trečiadienio vakarą svečiuose 80:71 (21:25, 23:16, 16:13, 20:17) pranokęs Miuncheno „Bayern“ (8-19) ekipą.
Tornikė Šengelija
Tornikė Šengelija / Getty Images/ Euroleague nuotr.

Pačioje dvikovos pradžioje baskai spurtavo 7:0, bet po pirmojo kėlinio jau tenkinosi besivejančių vaidmeniu 21:25.

Šeimininkai laikėsi iki trečiojo kėlinio pabaigos, bet tuomet „Baskonia“ sužaidė sėkmingą atkarpą, o ketvirtojo ketvirčio pradžioje pirmą kartą įgijo ir dviženklį pranašumą.

Po šio smūgio grąžinti intrigos bavarai nesugebėjo.

Trečią pergalę per keturis pastaruosius mačus iškovoje baskai žengia tryliktoje pozicijoje ir tašku atsilieka nuo Kauno „Žalgirio“.

Miuncheno komanda pralaimėjo penktą kartą per šešias pastarąsias dvikovas ir turnyro lentelėje lenkia tik Sankt Peterburgo „Zenit“.

„Bayern“: Gregas Monroe 18, Maodo Lo 16, Paulas Zipseris 11, Danilo Barthelis ir Thomasas Bray‘us po 10.

„Baskonia“: Michaelas Ericas 16, Zoranas Dragičius 13, Tornikė Šengelija 11, Mattas Janningas, Pierria Henry ir Semajas Christonas po 8.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas