2019 10 03

„Bayern“ atlaikė L.Scola ir S.Rodriguezo vedamo Milano šturmą

Naujas sezonas, naujas treneris, nauji žaidėjai, bet problemos – tos pačios. Milano „Olimpia“ po didžiuliu nusivylimu tapusio praėjusio sezono šiemetinę Eurolygą pradėjo irgi pralaimėjimu. Ettore Messinos vyrai pirmajame mače ketvirtadienį svečiuose krito prieš Miuncheno „Bayern“ ekipą – 64:78 (23:22, 11:20, 16:19, 17:14).

Argentinos veterano Luiso Scola ir Sergio Rodriguezo vedami „dizaineriai“ sulūžo antrajame kėlinyje. Būtent tada bavarai susikrovė 13 taškų atotrūkį (40:27) ir atgal jau nesidairė.

Ketvirto kėlinio pradžioje iš šeimininkų persvaros buvo likę trapūs du taškai, bet lemiamas „Bayern“ tvirtovės šturmas neįvyko.

Kol Artūras Gudaitis tebesigydo traumą, „Olimpia“ lyderio vaidmenį dalijosi naujokai L.Scola ir S.Rodriguezas.

Argentinietis aikštę paliko su 17 taškų ir 6 atkovotais kamuoliais, ispanas – 14 taškų ir 6 rezultatyviais perdavimais.

Bavarus į priekį tempė 18 taškų įmetęs Vladimiras Lučičius, 16 pridėjo Nihadas Dedovičus, 12 – Maodo Lo.

Dvikovą arenoje stebėjo ir „Bayern“ futbolo klubo sporto direktorius Hasanas Salihamidžičius bei komandos naujokas Ivanas Perišičius.