2021 03 31

Nejauki minutės pertraukėlė: iš pykčio sprogęs E.Atamanas nesusivaldė dėl žaidėjų šurmulio

Eurolygos rungtynėse – Stambulo „Anadolu Efes“ vyr. trenerio Ergino Atamano emocijų protrūkis. Turkas nesuvaldė emocijų, kai per minutės pertraukėlę jo kalbos metu krepšininkai šnekučiuodamiesi užgožė strategą.

„Turime tik dvi pražangas. Turime būti agresyvesni. Negalim duoti jų ketvirtam numeriui mesti tokių patogių metimų“, – nurodymus dalijo Erginas Atamanas.

„Anadolu Efes“ sambūryje kilo nedidelis šurmulys. Panašu, krepšininkai tarpusavyje ėmė tartis dėl žaidimo plano.

Norėjęs įsiterpti ir paaiškinti kitus nurodymus, E.Atamanas nesusivaldė.

„Nesikeiskite gynyboje... Ei, nesikalbėkite! Nesikalbėkite! – susinervino treneris ir sviedė derinių lentą žemėn. – Ginkitės, po velnių! Ginkitės!“

„Anadolu Efes“ krepšininkai pakilo iš vietų eiti į aikštę, o E.Atamanas toliau keikdamasis šaukė aplinkui.

„Anadolu Efes“ tuo metu antrajame kėlinyje atsiliko 29:32. Atrodo, komanda išgirdo trenerio žinutę. Dvikova baigėsi triuškinančia „Anadolu Efes“ pergale 108:83.

Su 21 pergale ir 11 pralaimėjimų Stambulo krepšininkai Eurolygoje žengia treti.