2021 03 05

Po pralaimėjimo „Žalgiriui“ reabilituotis nepavyko: ASVEL krito prieš „Fenerbahče“

Antradienį Kaune kritęs Vilerbano ASVEL (12-16) klubas pralaimėjo ir antrąsias savaitės rungtynes Eurolygoje. Prancūzai namuose po įtemptos kovos 86:90 (18:20, 20:20, 22:19, 26:31) krito prieš Edgaro Ulanovo atstovaujamą Stambulo „Fenerbahče“ (17-11).
Nando De Colo
Nando De Colo / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

E.Ulanovas per 11 minučių taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Likus žaisti pusantros minutės, „Fenerbahče“ pirmavo vos taškeliu (82:81), o prasidėjus paskutinei minutei rezultatas jau buvo lygus 84:84.

Vis tik Janas Vesely baudos metimu, o Nando De Colo tritaškiu metimu palaužė ASVEL komandą. Moustapha Fallas dar primažino deficitą (86:88), bet Marko Guduričius baudų metimais pergalę įtvirtino.

N.De Colo pelnė 24 taškus nugalėtojams, taip pat atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems 15 taškų surinko Davidas Lighty, po 14 surinko Norrisas Cole'as ir Ismaelis Bako.

„Fenerbahče“ pataikė 56 proc. dvitaškių (23/41) ir net 53 proc. tritaškių (10/19).

ASVEL: D.Lighty 15, I.Bako ir N.Cole'as po 14, W.Howardas 12, G.Yabusele 10, M.Fallas 9.

„Fenerbahče“: N.De Colo 24 (6 rez. perd.), M.Guduričius ir D.Pierre'as po 13, L.Brownas ir J.Vesely po 9.